New Nintendo 2DS XL Özellikleri ve Fiyatı

/ 29 Ekim 2017 / 798 / yorumsuz
New Nintendo 2DS XL Özellikleri ve Fiyatı
İşte Karşınızda Yeni New Nintendo 2DS XL
Nintendo, bugün sürpriz bir şekilde New Nintendo 2DS XL konsolunu tanıttı. Ergonomik yapıdaki New Nintendo 2DS XL’in özellikleri ve fiyatı haberimizde.
Nintendo’nun Switch konsolunun ardından uzun bir süre konsol tanıtmaması ve yavaş yavaş el konsolu 3DS’ten desteğini çekmesi bekleniyordu. Nintendo bugün sürpriz bir duyuru ile karşımıza çıkarak tüm tezleri çürüttü. Japon dev, New Nintendo 2DS XL adını verdiği yeni el konsolunu tanıttı.
Geçtiğimiz yıl 3DS konsolunu daha hızlı işlemci ile güncelleyen firma, bu sefer New Nintendo 2DS XL ile mevcuttaki 2DS’in formunu ve işlemcisini yeniledi. New Nintendo 2DS XL, artık 3DS modelleri gibi kapaklı bir yapıya sahip. Oldukça ergonomik görünen New Nintendo 2DS XL, 149 dolar fiyat etiketi ile 28 Temmuz tarihinde raflardaki yerini alacak.
New Nintendo 2DS XL, 4.88 inç büyüklüğünde ana ekran ve 4.18 inç büyüklüğünde alt ekrana sahip. Ekran boyutları 3DS XL ile aynı olmasına rağmen daha ergonomik ve küçük yapıda olan New Nintendo 2DS XL modelinde C-stick, amiibo desteği ve Z-butonları yer alıyor.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.