Joliess üyeliği nedir? İptal etme işlemi nasıl?

/ 29 Haziran 2019 / 779 / yorumsuz
Joliess üyeliği nedir? İptal etme işlemi nasıl?

Turkcell hattımızda habersiz bir şekilde Joliess üyeliği olduğunu fark ettik. Peki nedir bu işlem? Araştırmalar yaparak bu sorunun neden kaynaklandığını derinlemesine inceledik. İşte detaylar…

Joliess üyeliği, genelde bir arama yapıldığı sırada Avea, Turkcell gibi operatörlerin habersiz yapmış olduğu bir üyelik olarak karşımıza çıkıyor. Faturanıza yansımakta olan bir üyelik ücreti de alınmaktadır. Bilinçsiz olarak yapılıyor ancak bu şekilde aboneliklerin mobil telefonlarda istemsiz reklam ve linkler açtığını da biliyoruz.

Joliess aboneliği iptal etmenizi önerirken, bu işlem için müşteri temsilcinizi arayın ve durumu ifade edin. Onlarda onayınız karşılığında üyeliği iptal edecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular