Jurassic World Fallen Kingdom İçin Yeni Fragman Yayımlandı

/ 25 Nisan 2018 / 814 / yorumsuz
Jurassic World Fallen Kingdom İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Jurassic World Fallen Kingdom İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Beyaz perdenin vazgeçilmez karakteri olan dinozorların başrolünde yer aldığı Jurassic World serisinin son üyesi olan Fallen Kingdom için beklenen yeni fragman yayımlandı. Jurassic World Yıkılmış Kale yani Jurassic World Fallen Kingdom filminin yeni tanıtımında da heyecan dozajı oldukça yüksek bir seviyede bulunuyor.

Hikâye Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Jurassic World filminde olduğu gibi yine seri kaldığı yerden devam ediyor. Tatil köyünün dinozorlar tarafından yıkılmasının üzerinden 4 sene geçmiştir. Isa Nublar bu olayın ardından yaşanan yıkımda hayatta kalmayı başaran dinozorların hayatta kaldığı yeni yuvaları haline gelmiştir. Ancak adada bulunan yanardağ faaliyete geçmiştir ve burada kalan tüm dinozorların yok olmasına neden olacak bir doğa felaketi yaklaşmaktadır. Kahramanlarımız Owen ve Claire adada kalan dinozorları kurtarmak ve onların neslinin tükenmelerini engellemek için yeniden adaya gitmeye karar verirler.

Owen Raptor Blue’nun Peşinde

Kahramanlarımızdan Owen’ın adaya gidiş nedenlerinden biride hala kayıp olan öncülerden biri olan raptor Blue isimli dinozorunu bulmaktır. Ancak adaya gelmeleri ile beraber yanardağ faaliyete geçer, Owen ve Claire’in işi artık çok daha zordur. Hem birbirinden tehlikeli dinozorlarla hem de doğa ile mücadele etmek zorunda kalan kahramanlarımız için adada var olma mücadelesi başlar. Hem adadan sağ kurtulmak hem de dinozorların neslinin tükenmesini engellemek için amansız bir mücadeleye giren kahramanlarımız yeniden bizleri bu maceraya ortak ediyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.