Kaçırmak istemediğiniz en iyi Chromecast uygulamaları

/ 3 Eylül 2018 / 3.582 / yorumsuz
Kaçırmak istemediğiniz en iyi Chromecast uygulamaları

Kaçırmak istemediğiniz en iyi Chromecast uygulamaları

Chromecast, ‘aptal’ TV’nizi akıllı bir TV’ye dönüştürür ve Chromecast Audio, neredeyse her hoparlöre ses akışı sağlar. Web tarayıcıları, akış hizmetlerini ve oyunları cihazınızdan TV’nize veya herhangi bir sesin hoparlörlerinize yönlendirin. Uyumlu uygulamaların koleksiyonu her zaman büyüyor, bu nedenle en iyi Chromecast ve Chromecast Audio uygulamalarının listesi.

 

Film ve TV abonelik hizmetleri

Netflix

Netflix, TV’de mevcut ilk akış hizmetlerinden biriydi. Yıllar boyunca pek çok değişiklik geçirdi – daha iyi ya da daha kötü – ama şimdi sizin için kullanılabilir bazı kaygan seçenekler var. Netflix için Chromecast’in Android 4.1 veya üzeri Android cihazlarla sınırlı olduğunu unutmayın.

Chromecast’inizdeki Netflix ile, Wi-Fi bağlantınıza bağlı olarak 1080p’de, tüm Netflix film ve TV şovları kitaplığını aktarabilirsiniz. HD videoları, aylık yaklaşık 10 ABD doları olan standart HD planıyla alabilirsiniz. 

Chromecast’inizdeki Netflix bazı iyi özellikleri içeriyor. Altyazılara, ses dublajına ve Surround Sese sahip olabilirsiniz. Ve iyi bir film ve şov seçkisi alırken, fiyat oldukça yüksek ve Netflix fiyatlarını artırıyor ve gelecekte de bunu tekrar yapacak. 

 

 

Netflix Android İndir

Hulu Plus

Hulu, Netflix gibi, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sınırsız miktarlarda, ayda 7,99 ABD doları karşılığında yayın yapabileceğiniz harika bir TV şovu ve film izleme servisidir. Harika bir seçim ve Family Guy, Sons of Anarchy ve Gotham gibi en sevdiğiniz programların son bölümlerini sunmaktan büyük beğeni topladı.

 

Tüm bunlar akıllı telefon ya da tabletinizden TV’nize harika Chromecast ile ışınlanabilir.

 

 

Hulu: Stream TV, Movies & more Android İndir

 

HBO Now

HBO Artık, HBO Go gibi, bir kablo abonelik paketi gerektirmeyen bağımsız bir akış hizmetidir. HBO ile aylık olarak 14,99 ABD dolarına kadar, en sevdiğiniz HBO gösterilerine yalnızca telefonunuzda değil, Chromecast’ten de erişebilirsiniz. Kablo için ödeme yapmadan büyük ekranda Game of Thrones veya The Wire gibi şovların keyfini çıkarın.

 

HBO NOW: Stream TV & Movies Android İndir

 

Akıllı telefonunuzdan TV’nize akış için uygulamalar

ALLCAST

Efsanevi geliştirici Koushik Dutta’dan AllCast, orijinal ve en iyi Chromecast akış uygulamalarından biridir. AllCast sadece Chromecast ile çalışmadığı gibi, Amazon Fire TV, Xbox 360, Roku, Apple TV ve daha fazlası için de kullanılabilir. Ücretsiz sürümün, oturum başına beş dakikalık bir izleme sınırına sahip olduğunu unutmayın. Bu nedenle, premium sürüm için 4,99 ABD doları ayırmayı düşünün.

 

AllCast Android İndir

 

 

Videostream Chromecast: Mobile

VideoStream, Chromecast akışının VLC’sidir: her şeyi oynatır. Farklı kodeklere veya eklentilere gerek kalmadan, VideoStream doğrudan Chromecast donanımlı TV’nize doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan veya PC’nizden içerik akıtır. Doğru, bu aslında bilgisayarınız için bir Chrome uzantısıdır , ancak bir kez kurulduktan sonra, Play Store’dan VideoStream Remote uygulamasını almanız ve telefon veya tabletinizden her şeyi kontrol etmeniz yeterlidir.

 

Videostream Chromecast: Mobile Android İndir

 

BubbleUPnP

Chromecast, zaten doğrudan farklı cihazlardan attığınız birçok şeyi akış halinde yayınlarken harika bir iş çıkarır, ancak BubbleUPnP, farklı DLNA cihazlarından, medya sunucularından ve bulut depolama hizmetlerinden şeyler yayınlamanıza izin veren harika bir köprü görevi görür.

 

BubbleUPnP, Chromecast ile varsayılan olarak uyumlu olmayan çeşitli medya biçimlerini kod çözme, böylece dongle ile çalışabilmeleri gibi, bazı şık Chromecast’e özgü özelliklere de sahiptir. Mükemmel özelliklerin yuvarlanması, Chromecast’inizde oynamak için çeşitli farklı cihazlardan medya oluşturmanızı sağlayan bir oynatma kuyruğudur.

 

 

BubbleUPnP for DLNA/Chromecast Android İndir

 

Plex

Plex, videolarınızı, müziklerinizi, fotoğraflarınızı ve ev filmlerinizi Android telefonunuzda Plex Media Server çalıştıran herhangi bir bilgisayardan akışını sağlayan kişisel bir multimedya uygulamasıdır. Telefonunuzdan, Google Drive, Dropbox ve diğer bulut depolama hizmetlerinden gelen medya senkronizasyonunu sağlar.

Ve şimdi Chromecast desteği ile bir adım daha ilerliyor: Plex’in HDTV’nizde sunacağı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Mobil uygulama Play Store’da 4,99 ABD dolarıdır.

 

 

Plex Android İndir

 

Younity

Younity, medyayı bilgisayarınızdan TV’nize yayınlamanıza olanak veren Plex’e harika bir alternatif. Ücretsiz sürümü bilgisayarınıza Chromecast ve Android telefon hepsi aynı ağ üzerinde ise sınırsız erişim sağlar. Bu nedenle, yalnızca kendi Chromecast’lerini evde yayınlamak isteyenler için mükemmel .  

 

 

Müzik akışı Uygulamaları

Spotify

Sadece 2015 yılında Chromecast için Spotify desteği eklenmişti, ancak biz de memnun olduk. Şimdi, TV’mizdeki en sevilen müzik akışı servisinin keyfini, sezgisel bir kullanıcı arayüzünden seçim yapmak için 30 milyondan fazla şarkıyla çıkarabilirsiniz. Bu, sahip olunması gereken bir Chromecast uygulamasıdır. 

 

 

Pandora

Pandora’nın bir akışlı radyo uygulaması olarak küçük bir tanıtıma ihtiyacı var, ancak Pandora’nın bu listede yer alan bir Chromecast desteği. En iyi şey, muhtemelen telefonunuzda zaten Pandora var, bu yüzden zaten Chromecast ile çalıştığı için başka bir şey yüklemeye gerek yok. Zaten Pandora kullanmıyorsanız, bir deneyin ve 100’e kadar kişiselleştirilmiş radyo istasyonuna ücretsiz giriş yapın.

 

 

Pandora Music Android İndir

 

Deezer

Spotify’ın beğenisine sürekli olarak mükemmel bir alternatif sunan Deezer, nadiren ve canlı albümlere giren dinleyiciler için özellikle harika. Arayüz son zamanlarda da bir estetik revizyon geçirdi. Deezer’ın kütüphanesi ülkeler arasında değişir, ancak aslında Spotify’dan daha fazla şarkı içerir.

 

 

Deezer Music Android İndir

 

iHeartRadio

Seçebileceğiniz binlerce radyo istasyonu ile bu kullanımı kolay uygulama, en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi ve ücretsiz dinlemenizi sağlar. İHeartRadio uygulaması, favori müziğinize göre sizin için özel istasyonlar oluşturmak için gelişmiş algoritmalara sahiptir ve aynı zamanda canlı radyo ve ara sıra canlı müzik etkinliğine erişmenizi sağlar. Chromecast’inizle çalışmak üzere tasarlandı. Bu özellik, şu anda dongle için kullanılabilen en iyi müzik akışı uygulamasıdır.

 

iHeartRadio Android İndir

 

Chromecast için oyunlar

Büyük Web Sınavı

Büyük Web Sınavı olarak Chromecast ile mükemmel şekilde eşleşen birkaç oyun var. Düşüncelere göre, Google’ın kendi bünyesindeki Creative Lab tarafından geliştirildi. Bu uygulama ile, siz ve dört arkadaş birbirinizle, trivia sorularını mümkün olduğunca çabuk cevaplama konusunda birbirleriyle yarışıyorsunuz. Her biriniz bunları kendi cihazınızda yanıtlarken, sorular ve genel skor tahtası büyük ekranda görüntülenir.

Sorular, Google Bilgi Grafiğinden alınmıştır. Bu nedenle, her zaman günceldir ve dünyadaki olayların yanı sıra, geçmiş olaylara ve diğer (bazen de çılgın) kategorilere de atıfta bulunulmaktadır.

 

 

GamingCast

1,99 $ için, GamingCast Chromecast’i ve mobil cihazınızı kullanırken bazı klasik oyunları televizyonunuza getiriyor. Yılan, Pong, Xonix veya Tetris arasından seçim yapın ve dev ekranınızda kendiniz için deneyin. Seçim artık oldukça sınırlı olsa da, geliştirici yakın gelecekte uygulamaya daha klasik başlıklar getirme sözü verdi.

 

 

GamingCast Android İndir

 

Chromecast için CastPad

Bu uygulamanın gelişimi tümüyle açıklanmış gibi görünüyor ve tam potansiyeli asla tam olarak gerçekleştirilemez, CastPad Chromecast için etrafında en iyi eskiz uygulaması. Esasen, kalbin içeriğine doodle çizmek, boyamak, çizmek ve püskürtmek için boş bir ekran verdiniz.

Orada, Pictionary gibi tüm büyük çizim tabanlı aile oyunları göz önüne alındığında, burada eğlence potansiyeli çok büyük. Zaman zaman biraz düzensiz çalışır, ancak indirerek desteğinizi gösterin ve belki – sadece bir noktada başka bir güncelleme alırsınız. Son güncelleme 2016 yılının Nisan ayında yapıldı.

 

 

CastPad for Chromecast Android İndir

 

Pocket Casts

Pocket Casts, Android’deki en yüksek puan alan uygulamalardan biridir ve en iyi no-nonsense podcast yöneticilerinden biridir. Sadece en sevdiğiniz podcast’leri aktarabilir, indirebilir, indirebilir ve daha sonra Chromecast’inize ışınlanacak bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz. Hem ses hem de video akışlarını destekler ve Lollipop’un Materyal Tasarımı ile uyumlu bir arayüze sahiptir.

Amacıyla, Pocket Casts’ın başarı öyküsünü sormak için geliştiricilerle iletişime geçtiğimizde, bunu “kör şans” ve “saf yetenek” karışımına bağladılar. İşte var, başarılı bir uygulama için formül …

 

 

Pocket Casts Android İndir

 

Lego Hız Şampiyonları

Arkadaşlarına karşı Lego formunda bazı ünlü spor arabaları yarış. Parçayı uçurup, büyük ekran üzerinde yaptığınız gibi puan kazanın ve yükseltmelerin kilidini açın. Chromecast ile, siz ve arkadaşlarınız hep aynı ekranda oynayabilir veya giriş yapabilir ve birbirinize uzaktan oynayabilirsiniz. 

Angry Birds Friends

Angry Birds, klasik imtiyazın bu iterasyonunda rekabet ediyor. Chromecast sayesinde bir ekran kullanarak arkadaşlarınızla oynayın ve turnuva tarzı oyunun tadını çıkarın. Dünya turnuvaları olduğu ve her hafta yayınladığı yeni seviyeler olduğu için asla yalnız kalmak zorunda kalmayacaksınız.

 

 

 

 

 

Angry Birds Friends Android İndir

 

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.