Kalori Takibi Yapmak İsteyenler İçin Android Uygulamalar

/ 5 Aralık 2017 / 555 / yorumsuz
Kalori Takibi Yapmak İsteyenler İçin Android Uygulamalar

Kalori Takibi Yapmak İsteyenler İçin Android Uygulamalar

Formunu korumak isteyen Android kullanıcılarının yardımına koşan mobil uygulamalar, kullanıcıların; yediklerinin kaç kalori olduğunu yakından takip etmesini sağlamak üzere geliştiriliyor.

LifeSum

Alanında başarılı olan sağlık ve spor uygulaması LifeSum, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olup, kilo vermek isteyenlerin yeme ve içme alışkanlıklarını kolayca kontrol altına alabilmelerini sağlıyor. Mobil uygulamada; hedef belirleme, birbirinden farklı milyonlarca gıdanın kalori değerlerini öğrenme, çeşitli egzersizler, beslenme değerlerini özelleştirme gibi faydalı birçok özellik yer alıyor.

LifeSum Android İndir

S Health

Samsung tarafından geliştirilen sağlık ve fitness uygulaması S Health, akıllı bileklikler ve diğer giyilebilir cihazlar ile de entegre olarak çalışabiliyor. Uygulama, kullanıcıların spor yaptıkları esnada akıllı bileklikleri ile kaydetmiş oldukları verileri, akıllı telefonlarından görebilmelerini; günlük aktivitelerini takip edebilmelerini, kendilerine hedef belirleyebilmelerini, kaç kalori yaktıklarını, ne kadar koştuklarını – yürüdüklerini ve kalp ritimlerini kolaylıkla görebilmelerini sağlıyor.

S Health Android İndir

Lose It!

En çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan Lose It! uygulaması, gıda ve egzersiz önerileri, kalori takibini sağlaması, alınması gereken toplam kalori miktarı, yiyeceklerin kalori değerlerini belirtmesi gibi birbirinden farklı birçok araç sunuyor.

Lose It Android İndir

 

Fooducate

Kendi kategorisinin en iyilerinden seçilen uygulama, birçok yabancı gazetede kendine yer edindi. Sağlık ve fitness uygulaması; gıda ve egzersiz takibi, gıdaların besin değerleri, yemek için sağlıklı gıda önerileri, diğer kullanıcılar ile iletişim kurma gibi birbirinden faydalı araçları sunuyor.

Fooducate Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.