Kendi telefon numaranızı nasıl bulabilirsiniz?

/ 27 Kasım 2018 / 382 / yorumsuz
Kendi telefon numaranızı nasıl bulabilirsiniz?

 

Kendi telefon numaranızı nasıl bulabilirsiniz?

 

Telefon numaralarını hatırlamak, telefonunuzun tüm kişilerinizin bilgilerini sakladığı için, bu günlerde birkaç kişinin uğraştığı bir iştir. Kendi numaranızı hafızaya alamazsınız, fakat herhangi bir nedenden dolayı buna ihtiyacınız olursa, farklı telefonlarda ve ağlarda numaranızı bulmanıza yardımcı olacağız.

Numaranızı öğrenmenin en hızlı yollarından biri , erişebileceğiniz başka bir telefonu aramaktır.

Numaranızı saklamayı seçmediğiniz sürece, diğer telefonun ekranında gelen aramada açık bir şekilde görüntülenecektir.

Diğer telefon bilgileriniz zaten bir kişi olarak saklanırsa, adınız bunun yerine görünebilir, fakat kişiler uygulamasına hızlıca ziyaret edebilir ve adınıza yapılan bir arama numaranız dahil tüm iletişim bilgilerinize bakabilirsiniz.

Başka bir telefonunuz yoksa, bir arkadaşınıza SMS (kısa mesaj) gönderin ve hangi numarayı kullandığınızı söylemelerini isteyin.

 

Numaramı iPhone’da nasıl bulabilirim?

 

Telefon uygulamasını açın ve alttaki Kişiler’e dokunun. Kartınız listenin en üstünde olacak : dokunun ve kendi telefon numaranızı göreceksiniz.

 

Numaramı bir Android telefonda nasıl bulurum?

 

Telefonunuz Google Pixel, Nexus, bir Motorola telefonu veya Android One çalıştıran bir şey gibi hisse senedi(sahibi Android anlamında) Android’i çalıştırıyorsa, Kişiler uygulamasını açın ve numaranız en üstte listelenecek. (Kendiniz için bir kişi ayarlamadıysanız, bunun yerine yapmanız gereken ‘Profilimi ayarla’ bölümüne girebilirsiniz.)

Diğer Android telefonlarda, numaranızı Ayarlar uygulamasında bulabilirsiniz fakat her zaman değil. Hakkında>Cihaz Hakkında> Telefon numarasını görmelisiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular