Kıble Bulucu Program İndir Yükle

/ 29 Ekim 2017 / 1.516 / yorumsuz
Kıble Bulucu Program İndir Yükle

Kıble Bulma Web Mobil Uygulaması Google Qiblefinder

Bu web uygulaması ile Mekke’nin yönünü bulmak oldukça kolay. Google Kıble Bulucu Web Uygulaması, Google QibleFinderKıbleyi bulmak – Bir müslümanın dünyanın neresinde olursa olsun dua ederken yüzünü dönmesi gereken yönü bulmak Google’ın web uygulaması sayesinde oldukça kolay.

Bu web uygulaması ile Mekke’nin yönünü bulmak oldukça kolay.

Google Kıble Bulucu Web Uygulaması, Google QibleFinder

Kıbleyi bulmak – Bir müslümanın dünyanın neresinde olursa olsun dua ederken yüzünü dönmesi gereken yönü bulmak Google’ın web uygulaması sayesinde oldukça kolay.

Google QibleFinder – Google Kıble Bulucu !

Ramazan ayında başlatılan uygulama Qibla Finder (g.co/QiblaFinder) Suudi Arabistan’nın Mekke şehrindeki – İçinde Kabenin Bulunduğu Büyük Cami’nin yönünü müslümanlara göstermek için artırılmış gerçekliği kullanıyor.

Uygulama en doğrudan yolu ve tam mesafeyi hesaplamak cihazın pusula ve kamerasını kullanıyor. Bu sayede Kabe’nin yerini (Lat 21.4224779, Long 39.8251832) kullanıcının bulunduğu yere göre gösteriyor.

Android Kullanıcıları Artırılmış Gerçeklikten Faydalanabiliyor.

Akıllı telefonunuzdan https://qiblafinder.withgoogle.com/intl/tr/desktop adresine girin ve Kıbleyi bulmak için telefonunuzu çevirmeye başlayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular