Kodlama Kullanmadan Bir Web Sitesi Yapmak İçin En İyi Hizmetler

/ 24 Ocak 2019 / 374 / yorumsuz
Kodlama Kullanmadan Bir Web Sitesi Yapmak İçin En İyi Hizmetler

 

Kodlamasız Bir Web Sitesi Oluşturmak İçin En İyi Hizmetler

Bir web sitesi oluşturmak için programcı olmanıza gerek yok. Bir siteyi sıfırdan kodlamak zaman alır; bu, küçük bir işletme işletiyorsanız veya bir web sitesini yerden kaldırmaya çalışıyorsanız, yedeklemeniz gerekmeyebilir. Herhangi birisinin web sitesini oluşturması için yollar sunan birçok “web sitesi oluşturucu” var. İşte en iyilerinden bazıları.

Wix: Ücretsiz ve Basit

Wix , basit bir arayüz, harika şablonlar ve sorunsuz web siteleri sunan popüler bir site üreticisidir. Sınırlı depolama alanı ve bant genişliğine sahip ücretsiz bir sürümleri vardır ve aylık 14 dolarlık “Sınırsız” planlarıyla daha fazlasını açabilirsiniz.

Ücretsiz planın bir bedeli var. Wix, sitenizin altbilgisini bir “Made by Wix” reklamıyla markalaştıracak ve “yourdomain.wix.com” gibi bir Wix alanı verecektir. Ayrıca kullanamazsınız (veya “Sınırsız” ”Planı) bir çevrimiçi mağaza için, ayda 20 dolardan başlayan e-ticaret planını da ödemezseniz.

Weebly: E-Ticaret İçin Hazırlandı

Weebly’nin ücretsiz planı, Wix’le aynı özelliklerin çoğuna sahiptir, ancak ücretli planları daha ucuzdur ve birkaç farklı özellik sunar. Aylık 8 dolarlık “Başlangıç” planlarıyla ücretsiz bir etki alanı, web siteniz için reklam vermek üzere 100 ABD doları değerinde bir Google Reklam kuponu ve bazı temel e-ticaret özellikleri elde edeceksiniz.

Bununla birlikte, 25 ABD doları tutarındaki “İşletme” planı dışındaki her şey, sitede satılan ürünler için % 3 ücret alır, satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için Weebly’ye yönlendirir ve satabileceğiniz ürün sayısını sınırlar. Sitenizden bir işletme kapatıyorsanız, bu planı istersiniz.

1 & 1: Pahalı, ancak Harika Bir Site Düzenleyicisi

1 & 1 , piyasadaki en iyi sürükle ve bırak editörlerinden birine sahiptir. Yeni başlayanlar için kullanımı kolay, ancak kendi sitesini özelleştirmek isteyen biri için çok güçlü. Ayrıca büyük bir barındırma sağlayıcısıdır ve etki alanınızı sizin için de idare eder.

Temel planları ayda 1 $ ‘dan başlar, ancak ilk yıldan sonra ayda 10 $’ a yükselir. Ayda 20 dolardan başlayarak e-ticaret için ayrı bir web sitesi oluşturucularına sahipler.

GoDaddy: Premium Hosting

Etki alanı kayıt memuru ve web barındırma hizmeti olan GoDaddy‘nin ayrıca kendi web sitesi oluşturucusu vardır. Tam özellikli bir sürükle ve bırak editörü, kullanmanız için bazı hazır şablonlar var. Ayrıca, en büyük web barındırma sağlayıcılarından biri olan GoDaddy’de barınmanın tüm avantajlarını elde edersiniz.

GoDaddy’nin ücretsiz bir planı yok, ancak bir aylık ücretsiz deneme süreleri var. Bir mağaza işletiyorsanız, “İşletme” planı, kullanıcıların çevrimiçi randevular için rezervasyon yapmasına izin vermesine rağmen, ayda 20 ABD doları tutarında “Çevrimiçi Mağaza” planını ödemeniz gerekir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.