Krikey Oyunu Android ’e Geldi

/ 27 Eylül 2018 / 670 / yorumsuz
Krikey Oyunu Android ’e Geldi

Krikey Oyunu Android ’e Geldi

 

Gerçek zamanlı oynanabilen aynı zamanda çok oyuncu özelliği bulunan Krikey, uzun bir bekleyişin ardından Google Play Store’de yerini aldı. Artırılmış Gerçekçilik oyunu olan Krikey cihazlarda çok fazla yer kaplamıyor.

Çok platformlu geliştirme ve taşıma yazılımı olan SDK tarafından AR Foundation ile elde edilen dünyanın ilk uygulaması arasına giren Krikey, en sonunda Android’e gelerek kutlama yapmayı da unutmadı. Yeni bir tenis oyununu da Android kullanıcılarıyla paylaşmayı ihmal etmedi.

 

İOS Geçmişi Bulunuyor

 

Sadece küçük yaş grubu için değil gençlerin ve orta yaşlı kişilerin de rahatlıkla oynayabileceği AR oyunu olan Krikey, hatırlanacağı üzere 1.5 yıl önce sadece İOS için çıkarılmıştı. Oyun puanlama sisteminden 4.2/5 alarak iyi bir yer tutuyor olsa da çok fazla popüler olamamıştı. Bu nedenle veri toplamada sadece binlere ulaşan Krikey Android marketteki yerini aldı.

Krikey, oyunu oynarken pek fazla reklamlara takılmıyor olmanız en güzel süreçlerden birisidir. Ancak gelir elde etmiyor anlamına gelmez. Krikey, hizmetleri ortaklara açılarak gelir elde edildiği biliniyor. Ortaklık alanında süreçlerini aktif olarak devam ettirmesi ise ileride daha güçlü bir yapıyla karşımıza çıkacağını gösteriyor. Bu zamana kadar Van Leeuven dondurmaları ve Conservation şirketi ile olan ortaklıklarından cüzi miktarda gelir elde ettiği görülüyor.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular