LAFF uygulaması nedir?

/ 2 Ağustos 2019 / 803 / yorumsuz
LAFF uygulaması nedir?

LAFF uygulamasının ne olduğuna ve nasıl indirileceğine dair detaylı bilgi vereceğiz. LAFF uygulaması Türk yapımı olan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Turk Telekom / Argela tarafından geliştirilen bu uygulama mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanımı oldukça basit olan uygulamanın, detaylarını inceleyelim.

LAFF Messenger uygulaması aslında Türk Telekom ve Argela ortaklığı ile geliştirilen mesajlaşma uygulamasıdır. iOS ve Android cihazlar için App Store ve Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulama piyasaya sunulmadan önce 6 aylık bir beta sürümü deneniyor. LAFF uygulaması kendi kültürümüze uygun bir şekilde olacak ve kısa süre içerisinde beta sürümünden çıkacaktır.

LAFF uygulamasında konum gönderme özelliği yer alacak ve 150 kişinin yer aldığı bir grup oluşturabileceksiniz. GIF, emojiler, sesli konuşma, fotoğraf desteği de bu uygulamaya eklenecektir. WhatsApp uygulamasına benzer bir şekilde uçtan uca şifreleme özelliği yer alacaktır.

Bu uygulamayı kullanmak için App Store ya da Play Store alanına yazıp indirdikten sonra uygulamayı açın. Karşınıza telefon numarası çıkacaktır, başına 0 koymadan telefon numaranızı girin. Giriş kodunu girdikten sonra cihazınıza sms ile doğrulama kodu gelecektir. Kodu girdikten sonra kullanıcı adı, şifre ve hakkında alanını doldurunuz.

Ayarlar bölümünü tercih ederek de son görülme, uygulamayı paylaşma ve engellenmiş kişiler yer alacaktır. Uygulamayı paylaş seçeneğinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz ve beraber LAFF uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. LAFF uygulaması arkadaşlarınızla beraber güzel olacaktır ve keyifli sohbetler gerçekleştirmiş olacaksınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular