Layton: Curious Village in HD Android’e Geldi

/ 28 Eylül 2018 / 639 / yorumsuz
Layton: Curious Village in HD Android’e Geldi

 

Layton: Curious Village in HD İndir

Profesör Layton ve The Curious Village, bulmaca macera türünü şekillendiren ve ana kaynağa getirmeye yardımcı olan, Nintendo DS‘nin kopuşu, artık ek içerik ve yükseltilmiş grafiklerle Android‘de mevcut. Geliştirilen grafikler ve remiks müzikler de dahil olmak  yenilerek şey baştan çıkarıldı. Yeni sürümde ayrıca, orijinal oyunda olmayan ve herhangi bir biçimde daha önce hiç görülmemiş olan bazı FMV görüntüleri ve diğer içerikler de bulunuyor. Profesör Layton’un ilk efsanevi macerasını tekrar deneyimlemek isteyenler ve bunu ilk defa oynamak isteyenler, Google Play Store‘da 44,99 lira karşılığında bulabilirler.

Profesör Layton’a ve ilk macerasına aşina olmayanlar için, oyun sizi çırak profesörü, saygın bir arkeoloğa, çırağı olan Luke ile küçük bir köy olan St. Mystere’ye katılacağınızı gösteriyor. Zengin bir çok görevi olan Layton ve Luke, kayıp bir aile yadigarı bulmaya çalışıyorlar. Çoğu iyi hikayede olduğu gibi, yüzeydeki zaten garip ve heyecan verici olaylar, çeşitli gizemleri ve bulmacaları tamamlayarak çözülebilecek daha karmaşık ve uğursuz olaylar dizisini gizler.

 

Pek çok mobil oyun , beyin fırtınası yapan bulmacaları ve zengin hikayeleriyle doyurucu maceraları harmanlamak için tasarlandı ve Capcom’s Ace Attorney serileri, benzer bir formülü izlediler.Diğer Layton oyunlarıAndroid‘de mevcut olsa da bu, Android sahiplerinin orijinal oyunu oynama şansına sahip olmalarına rağmen, DraStic veya başka bir Nintendo DS emülatörü  öykünün dışında kalıyor. Bu, tamamen akıllı, iyi karakterize edilmiş bir pakete sarılmış bir gizem romanı, bir macera oyunu ve bir bulmaca oyunu. Eğer 44,99 liranız varsa ve gizemleri, eski okul macera oyunlarını ve her zaman göründüğü gibi olmayan büyüleyici karakterlerle dolu hikayeleri beğenme eğilimindeyseniz, bu oyun aklınızda bulunsun.

Layton: Curious Village in HD Google Play İndir

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.