Lenovo Z5 Pro 24 MP + 16 MP ana çift kamera var

/ 30 Ekim 2018 / 543 / yorumsuz
Lenovo Z5 Pro 24 MP + 16 MP ana çift kamera var

 

Lenovo Z5 Pro sızıntıları

 
Lenovo, Xiaomi Mi Mix 3 ve Honor Magic 2‘ye benzer kaydırıcı form faktörüne sahip olan Z5 Pro‘yu piyasaya sürüyor. Şirket cihazın ana kamera kurulumu 24 MP ve 16 MP sensörleri ile çift AI yakalayıcılar olacağını belirtiyor.

Telefonun sloganı kabaca “Epochal Flagship(çığır açan amiral gemisi anlamında)” olarak tercüme edildi ve bir Lenovo akıllı telefonunda en gelişmiş kameralardan birine sahip olacak. Weibo’da görülen bir teaser’a göre 24 MP + 16 MP kurulumunda AI Super Night Mode sahne ve AI Video var.

Görüntü ayrıca, hoparlörün iki tarafına yerleştirilen iki adet selfie atıcısı olacak, ayrıca yakınlık sensörü kamera kurulumundan biraz sağa doğru olacak. Resmin üzerindeki çekilen fotoğraf, düşük ışıklı ortamlarda net ayrıntıları ortaya çıkarır.

Görüntünün gerçek olup olmadığından emin olmamakla birlikte, alt köşedeki filigran kesinlikle yeni Lenovo Z5 Pro‘nun benzer canlı görüntüleri yakalanacağını gösteriyor. Tek yapmamız gereken resmi olarak gerçekleşecek 1 Kasım’a kadar beklemek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.