LG G6 Dosya Paylaşım Özelliği Nasıl Kullanılır?

/ 17 Kasım 2018 / 570 / yorumsuz
LG G6 Dosya Paylaşım Özelliği Nasıl Kullanılır?

 

LG G6 Dosya Paylaşım Özelliği Nasıl Kullanılır?

LG G6 hızlı bir şekilde başka telefonunuzdan dosya fotoğrafları, kişiler veya diğer tür göndermesine olanak veren bir dosya paylaşım özelliği içerir. Bu, aslında e-posta dosyalarının ileri ve geri gitme ihtiyacını ortadan kaldırmak için yakın alan iletişimi (NFC) teknolojisini kullanan Google’ın Android Beam teknolojisinin bir uygulamasıdır

LG bu özelliği SmartShare Beam olarak adlandırdı ve G6’nın paylaşım menüsündeki çeşitli seçeneklerden biri. SmartShareBeam‘in işleyişini ve Android bir cihazla hızlı bir şekilde dosya nasıl paylaşılacağı hakkında size yardımcı olacağız.

1. Ana ekrandan aşağı kaydırın ve sağ üstteki oka dokunun.

2. “Dosya Paylaşımı” etiketi siyahsa, bu devre dışı demektir. Etkinleştirmek için Dosya Paylaşma’ya dokunun.

3. NFC’ye dokunun ve ayrıca etkin olduğundan emin olun.

4. Gönderilecek belirli bir dosya seçin. (Bu örnekte, Galeri’den bir fotoğraf seçiyoruz.) Paylaş düğmesine dokunun ; daha sonra SmartShare Beam’i seçin.

Başka bir LG cihazına gönderiyorsanız, ögeyi otomatik olarak aktarabileceksiniz. Aksi takdirde, Android Beam ile başka bir Android cihazına NFC kullanmanız gerekir.

Telefonunuzu alın ve başka bir cihazla tekrar arkaya dokunun. Android Beam’in de bu cihazda etkinleştirildiğinden emin olun. Dosya daha sonra diğer cihaza iletilecektir.

Prosedürü tersine çalıştırarak. Android Beam aracılığıyla başka bir cihazdan dosya alabilirsiniz. Onları arkaya doğru tutun ve dosyayı göndermek için kullandığınız telefonda Android Beam prosedürünü başlatın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.