LG G7 Cep telefonu Özellikleri ve Fiyatı / RGBW ekran, 16MP F / 1.5 çift kamera İle Geliyor

/ 3 Nisan 2018 / 913 / yorumsuz
LG G7 Cep telefonu Özellikleri ve Fiyatı / RGBW ekran, 16MP F / 1.5 çift kamera İle Geliyor

LG G7 Cep telefonu Özellikleri ve Fiyatı / RGBW ekran, 16MP F / 1.5 çift kamera İle Geliyor

Henüz resmi kanallar tarafından telefon onaylanmasada LG G7 Cep telefonu yeni görüntüleri ve özellikleri ile sızıntı olarak bir platformda piyasaya çıkmış durumda. Baştada belirttiğimiz gibi kamuya açık değildir, ancak bazı kapalı kapıların arkasından sağlam haberler gelmeye devam ediyor. Telefonun, özel beyaz pikseller sayesinde güç kullanımını% 35 azaltmayı vaat eden bir RGBW paneli olan bir M + LCD kullanacağı iddia ediliyor. Bu yeni bir fikir olmadığını söyleyebiliriz.

Ekran Aşağıdai sızan cam panelde görüldüğü gibi bir çentiğe sahip olacak ve ayrıca cihazın kendisinin CAD tabanlı görüntülerini oluşturacaktır. Çentik en azından selfie kamera, kulaklık ve ortam ışığı sensörünü barındırmaktadır. Boyut olarak, normal 19: 9 en boy oranından daha uzun olan bir 6 inc”ekrana bakıyor olacağız.

ve diğer birçok çentikli Android telefonlar gibi, LG G7 ekranın altında bir çene olacak. Bununla birlikte, birçok modern Android’in aksine, alt kısmında 3,5 mm’lik bir ses jakı olacaktır.

LG G7 Telefoınunun Teknik Özellikleri

Telefonun tasarımı klasik bir metal-cam-metal sandviç olacak. Kamera kamburunda 8,5 mm‘ye varan 153,2 x 71,9 x 8.2mm ölçülerinde.

Yeni telefon, LG’nin AI çabalarını, özel bir düğme ve Q sesi ve Q objektife odaklanarak ön plana çıkarmayı hedefliyor. Yeni amiral gemisi, 4G RAM ve 64 GB’a kadar bağlanan bir Snapdragon 845 işletim sistemi ve 6GB / 128GB G7 Plus modeli ile gelmesi bekleniyor.

Arka tarafta, çift kamera, Galaxy S9’a eşdeğer bir f / 1.5 diyaframı olan 16MP + 16MP çift kameraya sahip olacak (ancak değişken olacaksa açık değil). Pil boyutu ile ilgili herhang bir açıklama yapılmamış.

LG G7’nin Nisan ayı sonunda açıklanması bekleniyor ve Mayıs ayı ortasında Koreli taşıyıcılar üzerinde kullanıma sunulması bekleniyor.

 

LG G7 Telefonu hakkında ne düşünüyor sunuz? Beklentilerinizi Karşıladı mı? Lütfen yorumlarla bize bildirin


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.