LG K30 Cihazı Sıfırlama İşlemi!

/ 23 Haziran 2020 / 2.150 / yorumsuz
LG K30 Cihazı Sıfırlama İşlemi!

Bu yazımızda sizlere LG K30 cihazı fabrika ayarlarına nasıl döndüreceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Eğer siz de LG K30 cihazına sahipseniz ve sıfırlama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sıfırlama işlemi sayesinde cihazınız ilk gün olan haline geri döner ve virüslerden, donma gibi sorunlardan arındırır. LG K30 cihazınızı ikinci el olarak satmak istediğiniz zaman ya da cihazı teknik servise göndereceğinizden dolayı sıfırlama ihtiyacı duyabilirsiniz. Sıfırlama işlemi için şarj seviyenizin %50’nin üstünde olmasına dikkat edin. Ayrıca cihazınızı yedeklemeyi unutmayın çünkü sıfırlama işlemi ardından cihazınızı aldıktan sonra yüklediğiniz her şey silinecektir.

  • Menüye girin.
  • Ardından Ayarlar, Genel adımlarını takip edin.
  • Yedekle ve Sıfırla seçeneğini seçin.
  • Yedekleme ardından fabrika verilerini sıfırla.
  • Telefonu sıfırla, her şeyi sil seçenekleri sayesinde cihazınızı sıfırlamış olursunuz.

İkinci yöntem ise donanım tuşları ile sıfırlama. Donanım tuşları ile sıfırlamak için aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak telefonu kapatın.
  • Ekrana logo gelene kadar ses kısma tuşuna ve güç düğmesine basılı tutun.
  • Logo geldikten sonra Factory Hard Reset, Delete user data all, Reebot system now adımlarını takip ederek sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz