LG Q9 ön panel görünümü sızdırıldı!

/ 9 Kasım 2018 / 474 / yorumsuz
LG Q9 ön panel görünümü sızdırıldı!

 

LG Q9 ön panel görünümü 

 
Eylül başında LG Q9 adında yeni bir akıllı telefon duyduk, o zamandan beri sessiz kalındı. Şimdi yeni bir sızıntı var, bu da Koreli şirketin gerçekten telefonu başlattığını gösteriyor. Bir görüntü cihazın ön cephesini ortaya koydu, bir çentiği, devasa boylu ekranı ve her iki tarafta da normal tuş takımını sergiledi.

İşleyişe bakarak LG Q9, LG G7 Fit‘e oldukça benzer. Bu, LG‘nin ilk cihazını Q dizisinden G telefonu kopyalamak için bir çentik ile hazırladığı anlamına geliyor ya da MySmartPrice özel bilgileriyle kullanıcıları ve teknoloji takipçilerini yanıltıyor.

Varsayımlar ayrıca 19: 9 oranlı 6.1 ”ekran ve arkada bir parmak izi tarayıcısı içerir. Önceden söylentiler de varyantlara bağlı olarak Snapdragon 660 yonga seti, 4 GB RAM ve 32 GB veya 64 GB depolama alanı önermektedir.

LG hala Android Pie ile bir telefon yayınlamadı ve beklenmedik bir şekilde Q9 öncü olacak. Fiyat henüz açıklanmamıştır fakat Q dizileri çoğunlukla orta sınıf olduğundan, bunun 400 doların altında kalacağını düşünüyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler