LG Televizyon da Beyaz Ekran Sorununun Çözümü Nedir?

/ 14 Eylül 2019 / 3.915 / yorumsuz
LG Televizyon da Beyaz Ekran Sorununun Çözümü Nedir?

LG   M22620L bu modelde bir televizyonda karşınızda sadece beyaz ekran çıkıyor ve üstünde versiyon numarası yazıyorsa hangi düğmelere basarsanız basın hiçbir etkisi olmuyorsa bu sorunu nasıl çözebiliriz bundan bahsedeceğim.

LG Televizyon da Beyaz Ekran Sorununun Çözümü Nedir ?

Beyaz ekran sorununun çözümü oldukça basit aslında. Anlattıklarımı uyguladığınız zaman bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

1- LG televizyon kumandasının üstünde bulunan EXIT düğmesine basalım.

2- Karşımıza karıncalı bir ekran gelecektir, kumanda ile televizyonu kapatalım.

3- Sonrasında tekrardan kumanda ile televizyonu açalım.

Bu aşamalar sayesinde LG Beyaz Ekran sorunundan kurtulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız var ise yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.