LG Watch W7 kullanıcıların beklentisini karşılıyor mu?

/ 24 Ekim 2018 / 432 / yorumsuz
LG Watch W7 kullanıcıların beklentisini karşılıyor mu?

 

LG Watch W7 incelemesi

LG, V40 ThinQLG Watch W7‘nin yanında alışılmadık bir akıllı giyilebilirliği duyurdu . Bununla biraz zaman geçirme şansımız oldu ve incelemeleri sizinle paylaşmaya hazırız.

Watch W7‘nin temel özelliği, doğal olarak benzersiz dokunmatik ekran + mekanik eller hibrit çözümdür. İsviçre’den bir şirket olan Soprod ile geliştirilen bu işlem bilekte oldukça büyük gözüküyor ve Apple Watch 4 veya Samsung Galaxy Watch kadar hoş değil.

1.2 inç P-OLED ekran LG tarafından geliştirildi ve giyilebilir cihaz üzerindeki diğer dokunmatik ekran paneller kadar iyi çalışıyor. İki tane tuş vardır bunlar :biri seçim için, diğeri geri gitmek için. Saati ayarlayabilirsiniz, fakat aynı zamanda kronometre, barometre veya altimetre(yükseklik ölçer) kullanırken bir işaretçi olarak çalışırlar.

LG, üç güne kadar tam modda çalışabilen bir 240 mAh güç hücresi piyasaya çıkarıyor, fakat akıllı özellikleri devre dışı bırakırsanız, 100 günlük pil ömrüne sahip olursunuz. Wearing OS-infused çözümü pille bitse bile, yeniden şarj edilmeden önce üç gün daha İzleme modunuz vardır. Lansman partisinde bile LG “Timepiece first” kelimesini kullandı.

Wearing İşletim Sistemi’nin kendisi sıradan olmayan, temiz ve anlaşılır bir tasarımdan başka bir şey değildir; yazılım olarak gezinmek kolay, renkler ve özellikler her zamanki gibi güzel. Eksiklik olarak kalp atış hızı sensörüdür bu gerçekten hayal kırıklığı.

Başka bir hayal kırıklığı, NFC’nin olmaması, dolayısıyla Google Pay‘ın olmamasıdır. Watch W7, en son Wear 3100 yonga setine sahip ilk akıllı saat olabilirdi, fakat LG, 2017 başında bir hata yaptı ve LG G6 akıllı telefonunu bir yıllık Snapdragon 821 yonga seti ile piyasaya sürdü.

Daha da önemlisi, 450 dolarlık fiyat etiketi  kafalarımızı kaşıdı. W7 standart 22mm bantları desteklese bile, birkaç anahtar özelliği hala eksik olduğundan fazladan para harcamanıza gerek yoktur. Onu listenize ekleyebilmeniz için gerçekten ihtiyaç duymanız gerekir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.