LifeBox unutulan şifreyi öğrenme

/ 18 Mart 2019 / 560 / yorumsuz
LifeBox unutulan şifreyi öğrenme

Eğer siz de Lifebox şifrenizi unuttuysanız ve numara değişikliği yaptıysanız ya da e-posta şifrenizi unuttuğunuz için giriş sorunu yaşayabilirsiniz. Turkcell’den başka bir operatöre geçtiyseniz ve şifrenizi unuttuğunuz için Lifebox hesabınıza girişinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz.

Siz de yukarıda yazmış olduğunuz sorunu yaşıyorsanız bunun için Turcell’i arayıp, müşteri hizmetlerinden destek almanız gerekecektir. Başka bir operatöre geçtiğiniz için hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz. Bu durum için de aynı şekilde müşteri hizmetlerinden yardım almanız gerekecektir.

Ancak e-posta ile hesabınızı oluşturmuşsanız eğer, maile gelecek sıfırlama link veya kodu ile sıfırlama yapacaksınız. Lifebox şifre unuttum çözümünü herkes merak ediyor. Mail şifre sıfırlamasın da çıkması beklenen seçenekler üzerinden devam edeceğiz. Lifebox şifresini yenilemek için mylifebox.com adresine yada uygulamadan şifre sıfırlama kısmına dokunun. Eğer operatör geçişi tamamlanmışsa müşteri hizmetleri sizi arayacak.

Biz aradık sizin için bilgi aldık!

Bu sorununuz karşısında detaylı bilgi aktarmak için bizler aradık ve uygulama hakkında bize hem tanıtım hemde bilgilendirme yapıldı. Daha sonra ise beklemede kaldık ve esas sorunun yanıtı için onlarda araştırma yaptılar ancak sonuç bulunamayınca, teknik kısma aktardılar. Ancak onlarda cevap için işlem yapamadıklarını söyledi.

Eğer lifebox şifrenizi unutursanız, Turkcell’in açıklamasında operatör geçişlerinde mail adresi gerekiyor. Eğer mail adresine bir erişim sağlayamıyorsanız, bizlerde bir şey yapamıyoruz diyorlar. Aslında Turkcell’de mail dışında sıfırlama seçeneğinin olmaması çok büyük bir eksiklik. Ve bu sorun için henüz bir çalışma yok. Ya mail adresi üzerinden sıfırlayacaksınız, yada ortada kalacaksınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.