Kablosuz Logitech Circle 2 Güvenlik kamerası Fiyatı ve Teknik özellikleri

/ 29 Ekim 2017 / 847 / yorumsuz
Kablosuz Logitech Circle 2 Güvenlik kamerası Fiyatı ve Teknik özellikleri
Logitech Circle 2 Kablosuz Güvenlik Kamerası Özellikleri
Logitech Circle 2, Yeni Kablosuz Ev Güvenlik Kamerası
Logitech’ten, Hava Koşullarına Dayanıklı Yeni Ev Güvenlik Kamerası Logitech Circle 2, Yeni Kablosuz Ev Güvenlik Kamerası…Logitech, ev içinde ve dışında kullanım imkanı sunan yeni ev güvenlik kamerası Circle 2’yi tanıttı.
ogitech’ten, Hava Koşullarına Dayanıklı Yeni Ev Güvenlik Kamerası
Logitech Circle 2, Yeni Kablosuz Ev Güvenlik Kamerası…
Logitech, ev içinde ve dışında kullanım imkanı sunan yeni ev güvenlik kamerası Circle 2’yi tanıttı. Kablolu ve kablosuz iki seçeneği bulunan kamera, olumsuz hava koşullarına dayanıklı olarak geliştirildi.
-20 derece soğukta veya 50 derece sıcakta bile sorunsuz kullanılabilen ürün, kapıya, prize, duvara, cama, arzu edilen her yere yerleştirilebiliyor.
Şarj edilebilir yedek pil seçeneğiyle uzun süre kesintisiz kullanılabilen Logitech Circle 2 ‘ye, iOS ve Android akıllı cihazlar ve internet üzerinden de anlık olarak erişilebiliyor.
Logitech Circle 2
Evde olup biteni canlı ve HD kalitesinde görüntülemeye imkan tanıyan kamera, iki yönlü konuşma ve dinleme özelliği, 180 derece yüksek açılı lensi ve gece görüşü özellikleriyle dikkat çekiyor.
Logitech’in Yeni Girişimler Müdürü Vincent Borel;
“İnsanlar güvenlik problemleri için basit ve etkili bir çözüm arıyor. Logitech Circle 2, insanlara kameralarını nereye isterlerse oraya yerleştirme özgürlüğü vererek, evlerindeki herhangi bir güvenlik probleminden anında haberdar olmalarını sağlıyor. Circle 2, gelişmiş güvenlik ve kontrol için akıllı ev platformları ve aksesuarlarıyla uyumlu çalışıyor. Amazon Alexa ve Logitech POP Akıllı Düğme’yle birlikte kullanılabilen kamera, kısa bir süre sonra Apple HomeKit ile de uyumlu çalışacak.” dedi.
Logitech Circle Safe Premium aboneliğine sahip olan kullanıcılar, evde dolaşan insanların tespiti, evin belirli bölümlerinin izlenmesi, özel günler için talimat verilmesi ve verilerin uzun süre saklanması özelliklerinden yararlanabiliyor.
Logitech Circle Safe Basic aboneleri ise 14 günlük kaydedilmiş videolara ulaşma, uyarı hassasiyetini değiştirerek 15 veya 30 dakikaya ayarlama imkanını elde ediyor.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.