Meizu 16th Format Nasıl Atılır?

/ 7 Ocak 2021 / 2.794 / yorumsuz
Meizu 16th Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu yazımızda Meizu 16th format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Meizu 16th sıfırlama işleminin öncesinde birkaç önemli noktaya değineceğiz ardından Meizu 16th hard reset atma işlemini anlatacağız.

Telefon, tablet, bilgisayar gibi işletim sistemli cihazlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde işlem yapılmaktadır. Bu işlemler öncesinde cihazların mutlaka bir yedeğini oluşturun.

Meizu 16th Format Atma
Meizu 16th formatlama işlemini ilk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak sıfırlayacağız. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki tüm verileri dataları silebilir ve eski fabrika çıkışına geri alabilirsiniz.

Meizu 16th Sıfırlama
-Telefonu kapalı konuma alın
-Sesi açma tuşu + güç tuşu bu tuşlara birlikte basın
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
-System Upgrade bunun önündeki onay işaretini kaldırın
-Clear Data önündeki onay kutusunu işaretleyin
-Start
Bu işlemi telefonun sesini kısma tuşu ile üzerine gelin ve güç tuşu ile onayla bilirsiniz. Böylece telefonun içindeki tüm bilgileri silme işlemine başlamış olacaksınız. Bu esnada cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular