Meizu 16x Format Atma İşlemi!

/ 24 Kasım 2019 / 115 / yorumsuz
Meizu 16x Format Atma İşlemi!

Bu yazımızda Meizu cihazlara format atma konusunda yardımcı olacağız. Eğer siz de Meizu 16x cihaza format atmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Format atma işleminden önce cihazınızın fotoğraflarını, dosyalarını ve rehberinizin yedekleme işlemini gerçekleştirin. Ayrıca şarj seviyenizin %50’nin altında olmamasına dikkat edin. Bu adımlara dikkat ettikten sonra format atma işlemine geçebilirsiniz.

Sıfırlama işlemini gerçekleştirmek için Menüye girin. Daha sonra Ayarlar, Yedekle ve Sıfırla, Fabrika ayarlarını sıfırlama seçeneklerini takip edin. Ardından Telefonu sıfırla ve her şeyi sil seçeneklerine basın. Bu adımlar sayesinde Meizu 16x cihazına format atma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Cihazınız ilk gün olduğu haline geri dönecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular