Meizu M5 Note ve Meizu M5s Genpa İle Resmen Türkiye’de

/ 3 Ocak 2018 / 852 / yorumsuz
Meizu M5 Note ve Meizu M5s Genpa İle Resmen Türkiye’de

Meizu M5 Note ve Meizu M5s Genpa İle Resmen Türkiye’de

Dünyanın en çok satılan akıllı cep telefonu markaları arasında yer alan Meizu tarafından üretilen Meizu M5 Note ve Meizu M5s modelleri resmen Türkiye’de. Pek çok cep telefonunun distribütör markası olarak ünlenen Genpa sayesinde artık Meizu tarafından üretilen cep telefonu modelleri de resmi olarak Türkiye pazarında satışa sunulmuş oldu.

Genpa Bir İlke İmza Attı

Sunmuş olduğu teknolojik özellikleri ve fiyat performans dengesi ile dikkatleri üzerine çeken Meizu markası daha önce bireysel girişimlerle satın alınabiliyordu. Yani markanın Türkiye’de resmi olarak satış yaptığı bir kanal yoktu. Genpa imzalamış olduğu distribütörlük anlaşması ile Meizu markasının Türkiye’de resmi olarak satışa sunulmasını sağlamış oldu. Yani artık Meizu markalı cep telefonları garantili olarak Türkiye pazarında satılacak ve cep telefonu markaları satın aldıkları ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilecek.

Üstün Performans / Düşük Fiyat

Meizu markası altında üretilen cihazların en büyük özellikleri ise aynı segment içerisinde yer aldığı rakipleri ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor olması. Örneğin 32 GB dahili hafıza ile satışa sunulan Meizu M5 Note modeli KDV dahil sadece 1.299 liralık fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bu fiyata rağmen cihazda parmak izi tanıma teknolojisi, 4000 MAH batarya, arkada 13 MP önde ise 5 kamera ve öndeki kamerada çekilen selfie resimleri daha da iyileştirmeye yarayan güzelleştirme fonksiyonu gibi çok sayıda özellik barındırıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.