Meizu X8 ekran görüntüsü nasıl çekilir?

/ 23 Ocak 2020 / 291 / yorumsuz
Meizu X8 ekran görüntüsü nasıl çekilir?

Selamlar bugün sizlere Meizu X8 ekran görüntüsünü nasıl alabileceğinizi göstereceğiz. İşte basit bir şekilde tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

Sosyal ağ platformlarında gezerken yada internette bir arama yaparken haberlerin veya bilgilerin size lazım olabileceğini düşünerekten bir ekran görüntüsü almanız gerekebilir. Bu bakımdan sizlere ÖEizu X8 kullanıcıları için ekran resmi nasıl alınır? Bu konuya değineceğiz.

MEİZU X8 EKRANIN GÖRÜNTÜSÜNÜ ÇEKME

Beğendiğiniz görselleri yada haber gibi yazıların ekran görüntüsü alırken düzenleme de yapabileceğinizi belirtelim. Ekran görüntüsü almak ise oldukça basit bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranda yapacağınız işlemler;

Telefonunuzda yer alan “SES KISMA + GÜÇ DÜĞMESİ” birlikte basın.

Ardından bir deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ekran görüntüsünün çekildiği anlamına geliyor. Eğer duymaz iseniz telefon sessiz de olabilir. Ama sorun yok.

Buna ek olarak Galeriniz de resmi görebilir veya düzenleyebilirsiniz. İsterseniz de bu resmi diğer platformlar üzerinden paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular