Metin 2 Oyununda Kalp Nasıl Atılır?

/ 21 Ocak 2020 / 436 / yorumsuz
Metin 2 Oyununda Kalp Nasıl Atılır?

Selamlar bugün sizlere Metin 2 oyununda kalp nasıl atılıyor bu konuda bilgi aktaracağız. İşte detaylar..

Metin 2 günümüzde henüz dahi en fazla oynanılan oyunların arasında yer alıyor. Açıkçası pvp serverlarda çok fazla oyuncu mevcuttur. Metin 2 çok fazla detaylı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu bakımdan oyun içi çok fazla iş yapabilirsiniz.  Mesela bunlardan birisi kalp atmadır. Oyun içerisinde genelde ticaret yaptıktan sonra yani 2 kişi başarıyla ticaret gerçekleştirdikten sonra birbirlerine kalp gönderiler. Bu aslında teşekkürler anlamı içerir ve mutlu bir ayrılıktır.

Metin 2 Kalp Atma Nereden Yapılır?

Metin 2’de kalp atmak için ctrl+5 ile kalp gönderebilirsiniz. Bunun için oyun açık olduğu zaman ctrl tuşuna basın ve arkasından üst tuşlardan 5 tuşuna basın. Karakterimizin kafasının üstünde açık bir şekilde kalp çıkacaktır.

Sizlerde bu resim ile gördüğünüz gibi CTRL +5 ile bu işlemi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Karakterin hemen üstünde kalp çıkmış oldu. Ticaret işlemlerinden sonra genelde bu işlem yapılmaktadır.

Buna ek olarak Ctrl +1 veya 2 veya 3-4-5 gibi kombinasyonlarla bir çok simge çıkmaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular