Metin2 Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

/ 20 Ocak 2020 / 381 / yorumsuz
Metin2 Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Selamlar bugün sizlere Metin 2’de arkadaş ekleme işlemi hakkında detaylı bilgi aktaracağız. İşte detaylar…

Metin 2 oyunu sizlerin bildiği gibi arkadaş ekleyebileceğiniz ve beraber oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde yardımlaşmak ta mümkün. Arkadaş ekledikten hemen sonra oyun içerisinde açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. İlk olarak bilenler elbette var ancak oyun içerisinde başlayanların ilk olarak nasıl arkadaş ekleyebileceğinden bahsedeceğiz.

Metin2 Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

İlk olarak oyuna girin ve arkasından en sağ alt kısımda yer alan sağdan ikinci “Arkadaşlar” kısmına tıklayın. Aşağıdaki alanı göreceksiniz.

Daha sonra en sol kısımda Arkadaş Ekle kısmına basın.

Şimdi ise bu kısımdan kimi arkadaş eklemek istiyorsanız onun kullanıcı ismini yazın ve ardından “Tamam” kısmına tıklayın.

Arkadaşımızı eklemiş oluyoruz. Ancak dikkat etmeniz bir nokta var. I ve l harflerini birbirine karıştırmayın. L ve I harfleri en fazla karıştırılan harflerdir.

Sorunuz veya öneriniz varsa yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular