Microsoft Andromeda Modeli İçin Yeni Görüntüler

/ 14 Temmuz 2018 / 631 / yorumsuz
Microsoft Andromeda Modeli İçin Yeni Görüntüler

Microsoft Andromeda Modeli İçin Yeni Görüntüler Paylaşıldı!

Dünyanın en büyük teknolojik devlerinden biri olan Microsoft ilerleyen çağın gerisinde kalmamak için yepyeni teknolojiler icat etmeye devam ediyor. Bunlardan biride Microsoft Andromeda katlanabilir telefon olarak öne çıkıyor. Pek çok markanın katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalışması Microsoft markasını da harekete geçirmişti. Microsoft tarafından üzerinde büyük bir titizlikle çalışılan Microsoft Andromeda katlanabilir telefon için yeni görseller basınla paylaşıldı.

Samsung Galaxy X Modelinin En Büyük Rakibi Olacak?

Dünyanın en büyük akıllı cep telefonu üreticilerinden biri olan Samsung ilk katlanabilir cep telefonu modeli olacak olan Samsung Galaxy X modeli üzerinde büyük bir gizlilikle çalışmaya devam ediyor. Şirket kapalı kapılar arkasında çalışırken Microsoft ise yeni resimler yayımlamayı sürdürüyor. Microsoft Andromeda cep telefonu ya da bilinen diğer ismi ile Microsoft Surface Phone modeli için yeni görüntüler yayımlandı.

İlk Görüntüler Tam Not Almayı Başardı

Sızdırılan ilk görüntüler üzerinden yeni cep telefonu tam not almayı başardı. David Breyer tarafından paylaşılan resimler artık cep telefonunun büyük bir kolaylıkla mini dizüstü bilgisayara dönüştürülebileceğini ortaya koyuyor. Yine isteyen kişiler için de cep telefonu bir anda mobil oyun platformuna dönüşebilecek. Ancak Microsoft henüz son sızdırılan resimler hakkında bir açıklamada bulunmuş durumda değil. Bu da yeni cep telefonu görselleri için şu anda kesin bir bilgi bulunmadığı anlamına geliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.