Microsoft Edge tarayıcısı için yeni özellikle geliyor!

/ 26 Mart 2019 / 366 / yorumsuz
Microsoft Edge tarayıcısı için yeni özellikle geliyor!

Windows işletim sistemi kurulumunda varsayılan tarayıcı olarak karşımıza çıkan Microsoft’un tarayıcısı Edge, kullanıcılarını memnun edecek birkaç yeni özelliğe ev sahipliği yapıyor.

Windows işletim sistemlerini kurmuş olduğumuz cihazlarımızda varsayılan bir şekilde W10 sürümünde Edge adı altında karşımıza geliyor. Internet Explorer ile kıyasla Edge çok daha yenilik sunuyor. Platformda kısa süre içerisinde birden fazla özellik gelecek ve kullanıcılar daha fazla deneyim yaşayacak gibi duruyor.

Yenilenen ve gelişen Edge Google’ın Chrome tarayıcısında yer alan eklentiler özelliğini getiriyor. Böylelikle Chrome tarayıcısına yüklemiş olduğumuz eklentileri aynı şekilde Edge tarayıcısı için de indirip yükleyebilecek. Kısa sürede Edge tarayıcısının MacOS işletim sistemi içinde uyumluluk kazandığını belirtelim. Bir haber daha var. Edge için karanlık mod kısa süre içerisinde kullanıcılara sunulacak.

Edge tarayıcısına karanlık mod özelliği çok fazla talep ediliyor ve karanlık modun gelmesi göz sağlığı içinde büyük bir önem taşıyordu. Bunların yanı sıra ise dikkat dağınıklığını da azaltıyor ve kullanıcıların memnun bir şekilde sörf yapmasını sağlıyor.

İlerleyen günlerde Microsoft’u çok güzel ve olumlu yorumlar bekliyor gibi görülüyor. Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.