Microsoft Office ürün anahtarınızı nasıl bulabilirsiniz?

/ 29 Kasım 2018 / 1.279 / yorumsuz
Microsoft Office ürün anahtarınızı nasıl bulabilirsiniz?

 

Microsoft Office ürün anahtarı nasıl bulunur?

Windows veya Microsoft Office gibi yazılımları yüklerken ürün anahtarlarınızı bulamamak mutlak bir acı olabilir. Muhtemelen ambalajla işiniz bittikten sonra attıysanız, onunla hayati bir kod attığınızı bilin. Kodu bulursanız ortada sorun kalmayacak, asla korkmayın size yardımcı olacağız.

Kayıp ürün anahtarınızı yazılımla bulun

Kod şifreli olduğundan, Windows Kayıt Defteri aracılığıyla avlanarak bir ürün anahtarını bulmaya çalışmak mümkün değildir. Neyse ki, sizin için tüm ayak işlerini yapacak çok sayıda üçüncü taraf program var.

Bunların en sevdiğimiz ProduKey , ürün anahtarınızı dışarı atmak ve şifresini çözmek için Kayıt’a girecek küçük bir uygulamadır. Dosya boyutu küçüktür, yani indirilmesi ve çalıştırılması uzun sürmez.

Bir kez indirdikten sonra çalıştırın ve hemen Microsoft Office yazılımının ürün anahtarlarını, Windows Vista, 7 ve 8 gibi işletim sistemlerinin anahtarlarının yanı sıra derhal görüntüleyecek. Ardından, anahtarları gelecekte kullanmak üzere kopyalayabilirsiniz veya bunları dijital depolama için bir HTML dosyasına aktarın.

PC’nizi veya dizüstü bilgisayarınızı satın aldığınızda Office önceden yüklenmişse, yazılımın anahtarı kurtarmayacağını görebilirsiniz. Ancak, yazılım için ödeme yapmak istiyorsanız, Recover Keys , herhangi bir ücretsiz uygulamadan daha derinlemesine tarama yapabilir.

Muhtemelen sadece Office ürün anahtarınızı bulmakla ilgileniyorsanız, anahtarları kurtar 9000’den fazla uygulamayı destekler, uzak Windows ve Mac bilgisayarları tarayabilir, harici depolama alanından lisans anahtarlarını kurtarabilir, birden fazla Windows kurulumunu tarayabilir ve hatta bir USB sürücüsünden çalıştırabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.