Microsoft’tan Android İçin Şifre Senkronizasyonu Geliyor

/ 4 Aralık 2017 / 646 / yorumsuz
Microsoft’tan Android İçin Şifre Senkronizasyonu Geliyor

Microsoft’tan Android İçin Şifre Senkronizasyonu Geliyor

Microsoft, Ekim ayında Edge tarayıcısını Google Play Store’a sunarak uygulamanın Android cihazlarında da kullanıma açılmıştı. Söz konusu uygulamadan bu yana Android için yeni özellikler ve birtakım yenilikler getirmeye devam eden Microsoft Edge Preview, son güncellemesi ile Android’e karanlık tema ve şifre senkronizasyon özelliklerini getiriyor.

Karanlık Tema

Düşük ışık şartlarında web üzerinde gezinirken kullanıcıların gözlerini aşırı ışıktan korumak adına mobil tarayıcının, rahatsız edemeyeceği şekilde kullanılmasını sağlayan karanlık tema, Windows 10’da olduğu gibi Edge’i kullanıcıların gözlerini gece yormadan çalıştırmak adına düşük ışık koşullarında hizmet sunuyor.

Şifre Senkronizasyonu

Microsoft Edge’de kaydedilen şifreler ile kullanıcıların, birden fazla cihaza kolay bir şekilde erişebilmesini sağlıyor. Microsoft Edge’deki parolalar, cihazlar arasında senkronize edilip, cihaza ne olursa olsun kaydedilen parolalara her zaman ulaşılabilmesini sağlıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.