Microsoft’un katlanabilir akıllı telefonu Andromeda ne zaman çıkacak?

/ 2 Aralık 2018 / 546 / yorumsuz
Microsoft’un katlanabilir akıllı telefonu Andromeda ne zaman çıkacak?

 

Microsoft Andromeda ne zaman çıkacak?

 
Microsoft‘un katlanabilir Andromeda akıllı telefonu hakkında “Bir Yüzeyin altında” adlı bir kitaba göre, teknoloji şirketi bu melezin işlevselliği ile ilgili bazı ilginç bilgi verir 2019 yılında yenilikçi cihaz ile bizi şaşırtacak.

Kitap, katlanmış bir akıllı telefon gibi davranan bir tablet hakkında bir hikaye anlatıyor. Ancak Microsoft, bir süredir ölü olan normal eski Windows Phone işletim sistemini kullanmayacak. Bildirildiğine göre, en iyi ihtimalle küçük bir düzeltme ile tam teşekküllü bir Windows deneyimi sunacak.

Kitap, Microsoft’un 2019 ile planladığı diğer cihazlar hakkında da konuşuyor. Yeni bir Xbox one konsolu, Intel yerine AMD yongaları olan yüzey dizüstü bilgisayarları, yeniden tasarlanmış Surface Studio ve USB-C şarj portu ve ekranın yuvarlak köşeleri olan doğrudan iPad Pro 12.9 rakibi bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.