Mobil İş Gücü Uygulaması Arayanlara “BİİS”

/ 17 Temmuz 2018 / 770 / yorumsuz
Mobil İş Gücü Uygulaması Arayanlara “BİİS”

Mobil İş Gücü Uygulaması Arayanlara “BİİS”

İşsizlik oranlarının her geçen gün biraz daha arttığı Türkiye’de geçinmek için pek çok kişi çalışsa dahi ek işler yapmak için çareler arıyor. İş gücü konusunda yaşanan bu talep patlaması mobil uygulama dünyasında da yeni uygulamaların kullanıma sunulmasını sağlıyor. Bunlardan biride “yeni nesil mobil işgücü uygulama” ismi ile lanse edilen BİİS uygulaması oluyor.

BİİS Nedir?

Kullanıcılara kendi yeteneklerine uygun küçük çaplı ek işler bulması konusunda destek olmak amacı ile geliştirilen mobil uygulamalıdır. Kişinin sahip olduğu bilgi ve birikimlerini kullanarak yeteneklerine uygun ek işler yaparak boş zamanlarında para kazanmalarını sağlamak amacı ile geliştirilen uygulama part time iş arama konusunda destek veren bir mobil uygulama olarak ta tanımlanabilir.

BİİS Nasıl Kullanılır?

Uygulamadan yararlanmak isteyen kişilerin ilk olarak mobil uygulamayı indirerek cihazlarına yüklemeleri ve bu sırada istenen kişisel bilgileri eksiksiz olarak doldurmaları gerekiyor. Cep telefonuna gönderilen onay kodunu girmeniz ile beraber uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Oluşturacağınız profili kariyer anlamında ne kadar fazla bilgi ile doldurursanız iş bulma şansınızı da o kadar güçlendirmiş oluyorsunuz.

Bulmuş olduğunuz işe başvuruda bulunuyorsunuz ve karşı tarafın onayı ile işi almış oluyorsunuz. Görevi tamamlamak için ise iki tarafından sisteme onay vermesi gerekiyor. Uygulama henüz yeni olduğu için şu anda sistemde girilen iş ilanı sınırlı sayıda ancak günden güne bu ilanların sayılarının katlanarak artışı sürüyor.

BİİS Android İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.