Moto G6 ve G6 Plus Cep Telefonları Geliyor

/ 18 Nisan 2018 / 628 / yorumsuz
Moto G6 ve G6 Plus Cep Telefonları Geliyor

Moto G6 ve G6 Plus, kılıfların içinde ve gerçek fotoğraflarda sızdırıldı

Artık Moto G6 , G6 Artı ve G6 resimlerde sızdırıldı tahmnen 19 Nisanda resmi olarak piyasaya sunulacak. Moto G6 ve G6 Plus Telefonlarını piyasaya çıkmadan önce görmek istiyorsanız aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Yeni çekimler, geçmişte habersiz telefonlar olduğu bilinen Olixar’dan geliyor. Birkaç durumda G6’yı birkaç açıda gösterdiler ve G6 Plus ekran koruyucusuyla uygulandı.

Gördüğünüz gibi, Motorola’nın yeni G serisi cihazları, çok şık bir çentik görünümü için gitmiyor, bunun yerine daha klasik bir tasarıma geçmeyi tercih ediyor. Tüm G6 telefonlarında 18: 9 en-boy oranına sahip LCD panelleri görmeyi ve hem G6 hem de G6 Plus’ın 3,5 mm kulaklık jakını tutmasını bekliyoruz.

Garip bir şekilde, G6’nın sözde görüntülerinin, G6 Play’in sadece bir özelliği olması için söylendiği tek bir arka kamerayı, G6 ve G6 Plus’ın da bir çift kamera kurulumuna sahip olduğunu söyledi. Belki de Olixar, Motorola’nın adlandırma şemasıyla kafasını karıştırdı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.