Moto X4, Android 9 Pie güncellemesi Hindistan’da kullanıma sunuldu!

/ 14 Kasım 2018 / 918 / yorumsuz
Moto X4, Android 9 Pie güncellemesi Hindistan’da kullanıma sunuldu!

 

Moto X4 Android 9 Pie güncellemesi 

 
Moto X4 şimdi Hindistan’da Android 9 Pie güncellemesini alıyor. Bu, bir 1.1GB indirme olarak hava üzerinden(ek olarak) geliyor ve bir kez kurduktan sonra PPW29.69-17 yapı numarası olacak.

Güncelleme bildirimini henüz almadıysanız, bunu Ayarlar aracılığıyla manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Aşamalı bir sunum olması muhtemel olsa da, bunun yapılması aslında işe yaramayabilir. Yine de, iyi haber şu ki, güncelleme şu anda satılmakta olan her bir Moto X4 ünitesine giderken, önümüzdeki birkaç gün içinde buna sahip olmanız gerekiyor.

Motorola ayrıca Moto Z3 , Moto Z3 Play , Moto Z2 Force Edition , Moto Z2 Play , Moto G6 , Moto G6 Play ve Moto G6 Plus için Android Pie güncellemeleri vaat etti . Buna ek olarak, bu ayın başında bir Motorola One Power running pie bir referans noktasıyla tespit edildi , bu yüzden şirketin yeni yazılımı bu telefona vermeyi planladığını kabul etmek doğru olabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.