Motorola, bir Snapdragon 8150 yongası ile bir amiral gemisi hazırlıyor!

/ 21 Kasım 2018 / 656 / yorumsuz
Motorola, bir Snapdragon 8150 yongası ile bir amiral gemisi hazırlıyor!

 

Motorola Odin nasıl olacak?

 
Çin’den Lenovo‘ya ait olan Motorola markası, yeni bir amiral gemisi olan Odin‘i hazırlıyor. Cihaz gelişimin erken bir aşamasındadır, bu yüzden 2019’dan önce beklemek saçma olur.

Akıllı telefon , Snapdragon 845’in yerini alacak yeni Qualcomm Snapdragon 8150 işlemciye sahip olacak. Test örneği 4 GB RAM ve 32 GB dahili bellek, Android Pie OS kullanıyor.

Odin’in önceki nesillerin modülleri için destek alıp almayacağı bilinmemekle birlikte, Moto Z3 ile tanıtılan ve 5G ağına erişim sağlayan 5G Moto Mod ile kesinlikle uyumlu olacak. Beşinci nesil ticari ağ, Motorola’nın aktif olarak işbirliği yaptığı Verizon operatörü sayesinde, ABD’de 2019’da para kazanmalıdır.

Sızıntıya göre, şirketin ekranda parmak izi tarayıcısı verilerini işlemek için yazılım üzerinde çalıştığını, ancak bu teknolojinin test edilmekte olan ambarda ortaya çıktığı bildiriliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler