Motorola’dan Moto Stereo Hoparlör Geliyor

/ 12 Nisan 2018 / 534 / yorumsuz
Motorola’dan Moto Stereo Hoparlör Geliyor

Motorola’dan Moto Stereo Hoparlör Geliyor 

Motorola Z serisi akıllı telefonlar için yeni Moto Stereo Hoparlör modunu duyurdu. Diğer modlarda olduğu gibi, tüm Z serisi telefonlarla çalışmak üzere tasarlandı.

Motorola Moto Stereo Hoparlör modu : Fiyat 60$

JBL ile ortaklaşa inşa edilen son iki hoparlör modundan farklı olarak, Moto Stereo Hoparlör modu Motorola tarafından üretildi. JBL modlarında olduğu gibi telefonu yatay modda bir açıyla desteklemek için stereo hoparlörler ve bir kickstand özelliklerine sahip olduğu görülüyor.

Bununla beraber, JBL modlarından farklı olarak, Moto Stereo Hoparlörü kendine ait bir bataryaya sahip değil; bu, telefonu her kullandığınızda bataryanın boşalacağı anlamına gelir. JBL SoundBoost 2 de suya karşı dayanıklı olup, havuz veya plaj çevresinde kullanım için idealdir.

80 $ ‘da JBL SoundBoost 2, 60 $’ lık Moto Stereo Hoparlörler’den daha pahalıdır. Bununla birlikte, SoundBoost 2’deki mevcut satışla, her ikisi de aynı fiyata sahip olabilir, bu da JBL’yi ikisi arasında daha iyi bir tercih olarak nitelendirilebilir.

Kaynak

Moto Stereo Hoparlörü hakkında ne düşünüyor sunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.