MSO Dosyasını Açma İşlemi

/ 25 Ağustos 2019 / 631 / yorumsuz
MSO Dosyasını Açma İşlemi

Bu yazımızda MSO uzantılı dosyaların ne olduğunu ve nasıl açacağınız konusunda yardımcı olacağız. MSO uzantılı dosyaları nasıl açacağınız konusunda bilgi vermeden önce, MSO uzantılı dosyanın ne olduğu hakkında kısa bilgi verelim…

MSO dosyası Microsoft Office’in dosyasıdır. MSO açıklaması Microsoft Organize Şeması olarak tanımlanmaktadır. Bu dosya sayesinde e-posta ekleri ile gönderilen, e-posta mesajı içerisinde işlenen dosyalar tutulmaktadır. Peki MSO dosyaları nasıl açılır? Eğer MSO uzantılı olan dosyaları bilgisayarınızda açmak istiyorsanız aşağıda yer alan yazılımlardan birine sahip olmanız yeterli olacaktır.

  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Outlook 2002
  • Microsoft Outlook 2003
  • Office Outlook 2007,
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft Outlook 2010

Yukarıda yer alan yazılımlardan birine sahip olmanız MSO uzantılı dosya açmanız için yeterli olacaktır. Yukarıda yer alan yazılım sistemlerinden birine sahip olmanız MSO dosyasını açmanız için yeterli bir neden olacaktır. Bu yazımızda MSO uzantılı dosyaları nasıl açacağınız konusunda yardımcı olduk. Yukarıda yer alan sistemler sayesinde MSO uzantılı dosyaları rahat bir şekilde açabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular