Müjde! Facebook Video Özelliği İle Para Kazanabilirsiniz

/ 9 Mayıs 2018 / 1.864 / yorumsuz
Müjde! Facebook Video Özelliği İle Para Kazanabilirsiniz

Müjde! Facebook Video Özelliği İle Para Kazanabilirsiniz

İnternetten video yayınlayarak para kazanmak isteyen kişilere bir fırsatta Facebook tarafından verilecek. Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre uygun görülen içerikler için artık sosyal medya devi video sahiplerine para ödemesi yapacak. Bu sayede Facebook para veren diğer sosyal medya uygulamaları ile rekabet ederek video içeriğini arttıracak hem de uygulamada zaman geçiren kişilerin sayılarını arttıracak.

Facebook Video Para Kazanma Özelliği Ne Zaman Gelecek?

Facebook kullanıcıların uygulamada geçirdiği zamanı arttırarak para kazanırken Facebook kullanıcıları ise paylaştıkları videolardan para kazanacaklar. Yani aslında ortada bir kazan kazan durumu söz konusu. Peki, bu özellik ne zaman aktif hale gelecek, kullanıcılar nasıl para kazanacaklar? Tıpkı youtube kanalında olduğu gibi Facebook video özelliği ile para kazanmak isteyen kişiler videoların arasına reklam yerleştirecek ve bu reklam tıklamaları üzerinden para kazanmaya başlayacak. Ancak sistem henüz aktif edilmedi.

Sistem Çok Yakında Hizmet Vermeye Başlayacak

Facebook cephesinden yapılan açıklamalara göre sistemdeki çalışmalar tüm hızı ile devam ederken gerekli tüm alt yapı çalışmaları tamamlanmış durumda. Uygulama için birkaç küçük düzenleme kalırken bu adımların tamamlanmasının ardından hemen kullanıma sunulacak. Uygulama kullanıma açıldığı anda mobil cihazlar için yeni güncelleme yayımlanacak ve güncellemeyi indiren kişiler yayımladıkları videolar üzerinden para kazanmaya başlayacaklar. Videodan para kazanmak isteyen kişilerin yükledikleri videolara reklam eklemeleri yeterli olacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.