Netflix Filmi Mowgli İçin Yeni Fragman Yayınlandı

/ 10 Kasım 2018 / 474 / yorumsuz
Netflix Filmi Mowgli İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Netflix Filmi Mowgli İçin Yeni Fragman Yayınlandı

 

Dünyanın en büyük yayın platformlarından olan Netflix, yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Özellikle hazırladığı diziler ve filmler ile adını duyuran platform, ülkemize de resmi olarak giriş yapmıştı. Aylık belirli bir ücret ödeyerek Netflix Orijinal içeriklerini ve diğer yayınları takip edebilirsiniz. Şimdilerde Mowgli adında yeni bir film hazırlayan platform, yapıma dair yeni bir video paylaştı.

The Jungle Book’u Sevenler Buna Bayılacak

 

Bir süre önce The Jungle Book (Orman Çocuğu) animasyon filminin haklarını satın alan ve içerisindeki Mowgli adına yeni bir film hazırlayacağını duyuran Netflix, nihayet sona yaklaştı. Çok yakında sinema severler ile buluşacak olan film, paylaşılan yeni fragmanı ile bir kez daha heyecan yaratmayı başarıyor.

Netflix’in bu kez yeni bir karar uygulayacağını söyleyebiliriz. Zira Netflix Orijinal bünyesinde hazırlanan filmler, doğrudan platformda yayınlanıyordu. Ancak Mowgli, önce beyaz perdede, 1 hafta sonra ise Netflix’te izlenebilecek. Beyaz perde ruhunu yaşatacak olan platform, böylelikle filmi sinema salonunda izlemek isteyenlerin beğenisini kazanıyor.

Mowgli Konusu

 

Vahşi hayvanlar etrafında büyüyen Mowgli, ormanın hemen yanı başındaki insanlar ile iletişim kurma evresine geçer. Ancak bu esnada büyüdüğü orman hayatı ile insan hayatı arasında gidip gelmeler yaşar. Hayvanlar ile küçük bir çocuk arasındaki mükemmel dostluğu gösterecek olan film, 7 Aralık 2018 tarihi itibariyle Netflix platformu üzerinden izlenebilecek. 1 aylık veya 3 aylık olmak üzere servise abone olabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.