Netflix Filmleri Telefona İndirme

/ 31 Temmuz 2019 / 852 / yorumsuz
Netflix Filmleri Telefona İndirme

Netflix’in muhteşem dizi ve filmlerini ister telefona isterseniz de tabletlere indirerek, internetiniz olmadığı zamanlarda izleyebilirsiniz.

İndirme işlemini sağlamak adına, eğer telefonunuz Android ise Android 4.4.2 ve iOS kullanıcıysanız eğer, iOS 9.0 ve üzerini destekleyen bir cihazda oturum açmanız gerekiyor.

Netflix Filmleri Telefona İndirme

İlk olarak telefonunuzun Wi-Fi ağına bağlamanız gerekiyor. Daha sonra ise Netflix uygulamasına girin. Uygulamanın sağ alt köşesinde indirme işlemi yapmanız için “aşağı ok” işareti yer alıyor. Bu kısımdan tüm indirebileceğiniz içerikleri göreceksiniz. İşarete dokunduktan hemen sonra yapımı seçin. İndirirken yapımın kalitesini de ayarlayabilirsiniz. Yüksek kalitede yapılan indirimlerde cihazın hafızası çok fazla dolmaktadır. Bilginiz olsun.

Akıllı İndirime Nedir?

Netflix’in sunmuş olduğu bu özellik ile indirme yapmak daha mantıklı. Örnek verecek olursak eğer, ilk bölümü indirdiniz ve bir diziyi siz izlerken indirmeye devam ediyor. 3 bölüm indiriyor ve sizin izlemiş olduğunuz bölümleri sildiğini de belirtelim. Akıllı indirme özelliğini hem açabilir hemde kapatabilirsiniz.

Depolama

Sizlerinde Android bir telefonu varsa eğer, SD karta da verileri indirebilirsiniz. Yapmanız gereken ise Uygulama ayarlarına girip, İndirme bölümüne girerek SD kart’a indire izin vermek olacak. Apple kullanıcılarının ise böyle bir şansı bulunmuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.