Netflix Türkiye mobil paket fiyatları belli oldu!

/ 5 Nisan 2019 / 966 / yorumsuz
Netflix Türkiye mobil paket fiyatları belli oldu!

Netflix, Türkiye’de ekonomik fiyatlı yeni mobil paketlerini duyurdu. İşte Netflix için yeni paket ve fiyat detayları hakkında detaylar…

Tüm dünya genelinde popüler film ve dizi izleme platformu olarak bilinen Netflix, kısa süre önce Türkiye‘ye özel yeni ekonomik fiyatlı paketlerini duyurdu. Daha önceden Hindistan’da ve Malezya ülkelerinde kullanılan bu paketler şimdi ise ülkemize gelmesi ve aktif olarak kullanıldığını belirtelim.

Netflix mobil abonelikler artık Türkiye’de

Netflix Mart ayı mobil paket bilgilerine baktığımızda Hindistan’da 20 TL’ye denk geldiği görülüyor. Ancak ülkemizde ekonomik aboneliğin sağlanması için yeni fiyat politikası uygulandı. Ülkemizde ciddi anlamda bir ucuzluk olduğu görülüyor. Platformun resmi sitesinde mobil paketlerin 7.99 TL‘den başladığı görülüyor.

Satışa çıkan paketlerin satın alınmasıyla beraber kullanıcılar ne gibi haklara sahip oluyor. Mobil cihazları üzerinden Netflix izlemek isteyen kullanıcılar için gelen bu uygun fiyatlı paketler, platformun daha fazla kullanıcıyı amaç edinmesi üzerine geliyor. Bu paket kullanıcıları beğenmiş oldukları filmleri Wi-Fi bağlantısı ile indirebilir ve daha sonra internet bağlantısı olmasa bile izleyebilir oluyorlar.

Mobil paketler sadece 1 cihazda aktif olarak kullanılabilir.

Netflix’in mobil paket tarifeleri, yeni kullanıcılar için satın alınabilir oluyor. Daha önceden abone olanların bu kampanyadan faydalanamayacaklarını belirtelim. Yada mobil pakete geçişlerin olmadığı ifade edildi.

Sizler peki Netflix’in bu paketlerinden alıp kullanacak mısınız? Sizce bu fiyatlar uygun mu? Siz bu konuda düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.