Netflix’te Yeni Profili Nasıl Eklerim?

/ 3 Mayıs 2020 / 920 / yorumsuz
Netflix’te Yeni Profili Nasıl Eklerim?

Popüler dizi ve film izleme platformu olan Netflix’i izlemek için satın almanız gerekiyor. Karantina sürecinde fazlasıyla tercih edilen Netflix sayesinde dizi ve film keyfini çıkarabilirsiniz. Netflix uygulamasını satın almak isteyen kişiler bir araya gelerek Netflix paketi satın alabilirler. Bu durum sayesinde ortak açılan hesaplarda herkesin adına Netflix profil hesabı oluşturulabilir. Dizi izlerken kaldığınız yerden devam etmek için, favori dizi ya da filmlerinizi belirlemek için kendi adınıza özel bir profil oluşturmak isteyebilirsiniz. Netflix hesabınız üzerinden yeni bir profil oluşturmak istiyorsanız ve nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Netflix uygulamasında profil eklemek için ilk olarak Netflix hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede yer alan Profillerin olduğu alana gelin. Profil Yönetimi kısmına girin ve bu alanı bulamadıysanız bu linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bu alan üzerinden daha önce açılmış hesaplar ve ek hesaplar görebilirsiniz. Bu alan üzerinden Profil Ekle butonuna basarak hesap ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı adı girmenizi sağlayacak ek bir çocuk hesabı ise kutucuk alanını işaretlemeyi unutmayın. Bu durum sayesinde profil hesap yönetimi sekmesinde düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz