Night Sight Kamera Nedir?

/ 1 Ağustos 2019 / 870 / yorumsuz
Night Sight Kamera Nedir?

Night Sight, Google’ın Pixel 3 modeliyle tanıtmış olduğu yapay zekanın kullanıldığı karanlık fotoğraf çekimlerinde HDR+ mod ile ışığın yetersiz olduğu yerlerde aydınlatma özelliğidir. Işığın az olduğu ortamlarda kendini belli eder ve karanlık çıkmasının önüne geçer.

Google tarafından çıkarılan bu uygulama fazlasıyla sevildi ve bazı markaların modellerinde çok iyi bir performans sergiliyor. Bu uygulama Google tarafından daha da geliştiriliyor ve yeni bir güncelleme ile daha da ön plana çıkmayı hedefliyor.

Google’ın Pixel modellerinde kullandığı kamera büyük ilgi görüyor ve başka markalar da bu kamerayı indirip kullanıyor. Night Sight uygulamasını açtığınız zaman sağ ve sol kaydırarak modlar arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Bu uygulama yeni kısayol ekranı ile Android Q beta sürümü ile karşımıza çıkması bekleniliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.