Nokia 7.1 Plus (X7) bir çentikli Zeiss çift kamera

/ 22 Eylül 2018 / 585 / yorumsuz
Nokia 7.1 Plus (X7) bir çentikli Zeiss çift kamera

 

Nokia 7.1 Plus

 

Cihaz bir çentiğe sahip fakat iPhone genişliğinde değil;

 

Bu görüntüler, resmi birer render olduğunu ve diğer iki X serisi telefonların çentikleri olduğu iddia ediyor.Her neyse, görüntüdeki ekranın 19: 9 en boy oranı vardır (yuvarlatılmış köşeleri hesaba katmamak gerekir) ve olası çözünürlük 1,080 x 2,280 pikseldir. Boyutu 5.9 ”diyagonalin daha önceki raporlarının şüpheli olduğundan bilinmiyor.

 

 

Arkada Zeiss optikleri olan çift kamera ile oldukça ilginç. Nokia 7 Plus bir Zeiss kameraya sahip olsa da, 6.1 Plus (X6) ve 5.1 Plus (X5)  telefonlarında yok, bu yüzden bu seri için bir ilk olacak. Ön taraftaki geniş çene rağmen parmak izi okuyucusu kameranın altına yerleştirilmiştir.

Ayrıca arkada iyi bir yazılım deneyimi vaat eden, güven veren Android One logosu. Nokia 7.1 Plus’ın Android 9.0 Pie’yi kutudan çıkarması bekleniyor. Bu 6GB RAM ile bir Snapdragon 710 yonga seti üzerinde çalışması gerekir (ancak bu bölge bağımlı olabilir). Pil kapasitesi bilinmiyor, ancak telefon 18W hızlı şarjı desteklemelidir.

Nokia 7.1 Plus / X7‘nin ne zaman başlayacağı konusunda güvenilir bir bilgi yok. Q3 neredeyse bitti,lansman için hazırlanıyor. Fiyatlandırma konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.