Nokia 8 İçin Android Oreo Beta Sürümü Geldi

/ 30 Ekim 2017 / 904 / yorumsuz
Nokia 8 İçin Android Oreo Beta Sürümü Geldi

Nokia 8 İçin Android Oreo Beta Sürümü Yayımlandı

Android Oreo sürümü alacağı açıklanan cep telefonları arasında yer alan Nokia 8 için beta sürümü yayımlandı. Nokia cep telefonlarının Android Oreo işletim sistemini denemeleri için açılan beta sürümü özelliği Nokia 8 cep telefonu modellerinde kullanılabiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken beta sürümü için hemen kayıt olmak. Denemenin ardından ise yaşadığı deneyimi puanlayan kişiler geri bildirimde bulunuyor.

Şu Anda Deneme Sürümü İndirebilirsiniz

Nokia 8 akılı telefonu olan kişiler şu anda isterlerse Android Oreo işletim sisteminin beta sürümünü indirebiliyorlar. Ancak kullanıma sunulan sürümün deneme sürümü olması nedeni ile çeşitli hataların meydana gelme ihtimalinin son derece yüksek olduğu unutulmamalı. Yine Nokia 6 akıllı telefonu ve Nokia 5 akıllı telefonu olan kişilerin de hem Oreo işletim sistemini indirmesi için biraz daha beklemeleri gerekiyor.

Gerçek Güncelleme Çok Yakın Zamanda Kullanıma Sunulacak

Beta sürümü şu anda hali hazırda indirime açık bulunuyor ancak gerçek sürümü indirmek isteyen kişilerin çok kısa bir süre sonra bu amaçlarına ulaşabilecekleri belirtiliyor. Zira Nokia 8 cep telefonu yeni sürümü indirmek için gereken tüm alt yapı çalışmalarını tamamlamış durumda. Cep telefonu sektöründe yaşanan kıyasıya rekabette bende varım demek için var gücü ile çalışan Nokia güncellemeleri kısa sürede vererek müşterilerinin gönlünü kazanmaya ve sayılarını arttırmaya öncelik veriyor gibi görünüyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.