Oculus Go nasıl temizlenir

/ 31 Ağustos 2018 / 558 / yorumsuz
Oculus Go nasıl temizlenir

Oculus Go nasıl temizlenir

Parmak izlerini temizle ve eğlenceye geri dön.

 

Bir Oculus Go satın aldığınızda rajlarda başkaları tarafından denenmiş ve gayet pislenmiş bir halde bulabilirsiniz. Bu durumda hemeneve getirin, her şeyi kurun, cihazınızı oynatın ve harika bir zaman geçirin – onu yere koyduğunuz zamanlar dışında, çocuğunuzun üç saat önce döktüğü bir su birikintisine koyun. Ya da belki de kutudan çıktığı temizliği korumak istersiniz. Sebepleriniz ne olursa olsun, Oculus Go kulaklığınızı nasıl temizleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olmak için buradayız . En güvenli temizleyicilerden uygun temizlik adımlarına kadar, doğru yere geldiniz.

Uyarılar

VR kulaklığınızı temizlemek söz konusu olduğunda, bilmediğiniz birkaç şey var. Malzemelerinizi temizlemeden önce – veya daha kötüsü, doğru stratejiyi tahmin etmeden önce – size yardımcı olalım.

Lenslerinizdeki kimyasalları kullanmayın

Bu , lenslerinizde deneyiminizden uzaklaşacak kalıcı hasara neden olur.

Aşındırıcı bezler kullanmayın

Onları görmeniz gereken bir yüzeyde kullanmamanız bile, aşındırıcı bezler kullanmadığınızdan emin olun. Unutmayın, bu kulaklığın yüzünüze geri dönmesi gerekiyor ve eğer içeriyi silmek için brillo ped kullanıyorsanız, yüzünü yarattığınız kaba plastikten kurtaracaksınız.

Cihazınızı temizlemeyi unutmayın

Tercih olmasına rağmen, her kullanımdan sonra kulaklığınızı temizlemek zorunda kalmazsınız. Ama burada ve orada iyi bir mendil verdiğinden emin olmak istiyorsun. Bu lensler her zaman bozulmamış görüntüleri gösteren emin olun ve arkadaşlarınız (veya kendiniz) ile mikrop paylaşmıyoruz!

Mendil veya rahat bakım dezenfekte kullanın

Öyleyse yapmak istediğin, kendine alkol içermeyen bir sıhhi mendil almak. Çözeltide alkol istememenizin nedeni, çoğu temizleyicideki alkolün lensleri gerçekte VR kulaklığınıza zarar vermesidir. Bu, cihaza bükülmeleri ve hatta kulaklığınızı tamamen bozacak renk bozulmalarını elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden, temizliğinize çok önem verdiğinizi düşünüyorsanız bile, bir damlalık veya kayma olasılığını ortadan kaldırmak en iyisidir. Bu mendilleri denetleyici de dahil olmak üzere tüm kulaklığınızda kullanabilirsiniz, ancak yine de lenslerden kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak istiyorsunuz.

 

İlk önce birincisi, kuru bir mikrofiber bez, basınçlı hava, birkaç Q-ucu ve alkolsüz dezenfektan mendili bulundurmak istediğinizden emin olmak istersiniz . Bunlar, evinizde zaten mevcut olabilecek tüm kullanışlı araçlar olacaktır. Değilse, sorun yok. Hepsi Amazon’da kolayca bulunur.

 

  1. Sıkıştırılmış havayı alın ve tüm tozu kaybetmek için ulaşılması zor yerlere gidin.
  2. Tozun yırtığını temizlemek için Q ucunu kullanın.
  3. Merceklerinizin kenarlarını silmek için Q-İpucu’nuzu kullanın.
  4. Cihazın dışını silmek için kuru bir mikrofiber bez kullanın.
  5. Sert plastik ve köpük arayüzünü temizlemek için alkolik olmayan bir mendil kullanın.
  6. Cihazın içini silmek için kuru bir mikrofiber bez kullanın.
  7. Lensleri temizlemek için kuru bir mikrofiber bez kullanın – dairesel hareketler!
  8. Kontrol cihazını temizlemek için alkolsüz mendillerinizi kullanın.

Kulaklığınızı ne sıklıkla temizliyorsunuz ve en sevdiğiniz ürünler hangileri? Aşağıdaki yorum bölümünde bizi anlatın!

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular