Oddworld: New ‘n’ Tasty, iOS ve Android’de

/ 19 Aralık 2017 / 972 / yorumsuz
Oddworld: New ‘n’ Tasty, iOS ve Android’de

Oddworld: New ‘n’ Tasty, iOS ve Android’de

Oddworld Inhabitants, yeni Oddworld oyunu olan Oddworld: New ‘n’ Tasty’i hem iOS hem de Android platformlarında kullanıcılara sundu

Oyunun Fiyatı 28 TL!

Mobil cihazlar için sunulmuş olan ilk oyunun üzerinden geçen üç yıllık sürenin ardından getirilen yeni oyun, 2014 yılında PC ve oyun konsolları için aynı ad ile çıkan oyunun mobile aktarılmış bir hali olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içi satın almanın barındırılmadığının altı çizilirken, oyun fiyatı ise 7.99 dolar yani 28 TL olarak belirleniyor. Oyun, NVIDIA Shield desteğine sahip.

2.5 Boyutlu Bulmaca Temalı Oyun

Eksiksiz konsol deneyimi sunacağının vurgulandığı 2.5 boyutlu bulmaca temalı platform oyunu, oyuncuların istediği takdirde Bluetooth oyun kumandasıyla ya da ekran kontrolleri ile kontrol edilebiliyor. Grafikler ile ilgili seçenekler, efektleri kapatma ya da render çözünürlüğünü değiştirmek tamamen kullanıcıya bırakılıyor. Seriyi ilk kez oynayacak olanlar için yeni bir açılır öğretici sisteminin oyuna eklenmesi de oyun hakkında verilen son detay.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.