OnePlus 7 Pro Parmak İzi Tarayıcı Sorunları Nasıl Çözülür?

/ 21 Temmuz 2019 / 2.244 / yorumsuz
OnePlus 7 Pro Parmak İzi Tarayıcı Sorunları Nasıl Çözülür?

Bu kılavuzda, bazı yaygın OnePlus 7 Pro parmak izi tarayıcı sorunlarını çözmenize yardımcı olacağız . OnePlus’ın yeni telefonunun seveceği çok şey olmasına rağmen, mükemmel değil ve parmak izi tarayıcısının çok hızlı olmadığı, hatalar ve yanlış okumalar aldığı veya bazen cebinden çıkabileceği konusunda birkaç rapor görüyoruz. İşte tüm bunları düzeltmek için nasıl.

OnePlus 7 Pro, baskısız bir fotoğrafı ekrandan çekerek çerçevesiz ekrana izin veren benzersiz bir ekran altı parmak izi sensörüne sahiptir. Ve temiz olmasına rağmen, birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz . Bu hızlı ve basit hileler, OnePlus 7 Pro parmak izi tarayıcıyı daha doğru, daha hızlı ve her seferinde çalışmanıza yardımcı olacaktır.

OnePlus 7 Pro Parmak İzi Tarayıcı Sorunları Nasıl Onarılır?

Ayarlar > Güvenlik ve kilit ekranı > Parmak izleri> bölümüne gidin ve kaydedilmiş parmaklarınızı silin
Şimdi, ana parmak izinizi tekrar ekleyin ve telefonu her gün yaptığınız gibi doğal olarak tutun . Bunu açık havada değil, loş bir odada yapın.
Değişim ve amacın, yönünü ve yerleştirme birkaç kez öğrenme sürecinde
İşlemin tamamını tamamlayın ve işlem tamamdır (Bunu bir ekran koruyucusu ekledikten / çıkardıktan sonra yapın)
Daha iyi doğruluk için tekrar yapın , aynı başparmak ÜÇ kez ekleyin

OnePlus, telefonun kilidini her açtığınızda parmak iziniz hakkında daha fazla şey öğrendiğini veya “yeni” olduğunu düşündüğü alanları kaydettiğini, bunun zamanla daha da iyileşmesi gerektiğini belirtiyor. Bu, bir kez bir baskı kaydetmek isteyeceğiniz ve sistemin öğrenmeye devam edebilmesi için asla silmeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak, birkaç ay boyunca telefona sahip olmakla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, başlamaya değer.

Ayrıca, OnePlus 7 Pro parmak izi tarayıcı parmağınızı aydınlatır ve fotoğraf çeker. Geceleri veya karanlık olduğunda hatalar alıyorsanız, bunun nedeni görememesidir. Bununla mücadele etmek için ortalama aydınlatmalı bir odada “öğrenme” işlemini yapın, bu nedenle ideal durumlardan daha az öğrenir. Bu şekilde gece veya açık havada harika çalışacaktır.

OnePlus 7 Pro Parmak İzi Tanıma Nasıl Geliştirilir?

Ardından, ana parmağınızı üç kez tamamen kaydedin; ardından sistemi, bu üç parmak izi kaydının hangisinin en iyisi olduğu ayarlarında kontrol edeceksiniz. Yazılım aslında hangisinin en iyisi olduğunu size söyler. İşte nasıl:

  • Ayarlar > Güvenlik ve kilit ekranı> Parmak izleri bölümüne gidin.
  • Eklenen parmak izlerini kontrol et üzerine dokunun.
  • Parmağınızı tarayın ve en çok tanıdığınız 3 baskıdan birini görün
  • Parmak İzi 1, 2 veya 3 diyecek
  • Bu senin en iyi taraman , şimdi diğer ikisini silebilirsin

Temel olarak, en doğru ve güvenli sonuçlarla tarama, yazılımın bu test aşamasında göstereceği parmaktır. Diğer ikisini de silin, hepiniz bitirdiniz.

Ek olarak, sahiplerin geri dönmelerini ve bu işlemi sol veya ikincil baş parmakları için tekrar etmelerini öneririz. Tamamen üç kez tarayın, ardından sadece en iyi taramaya devam edin ve diğer ikisini tekrar silin. Bu, temel olarak telefonunuza, okuması için birden fazla parmak izi taraması verir ve bu en mantıklı olanıysa, sadece en iyisini tutarsınız.

Ayrıca ayarlara girebilir ve “cep” i arayabilir ve cep algılamayı açabilirsiniz; bu şekilde tarayıcı yanlışlıkla kapanmaz ve pantolon cebinizi okumayı deneyemez. Bu da pil ömründen tasarruf sağlayacaktır. Bilmeniz gereken tek şey bu millet. Gitmeden önce OnePlus 7 Pro ve belki de ekran koruyucular için bir kılıf bulun, böylece parmak izi tarayıcı iyi ve çiziksiz kalıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz