OnePlus ile McLaren ortaklık duyurdu!

/ 27 Kasım 2018 / 445 / yorumsuz
OnePlus ile McLaren ortaklık duyurdu!

 

OnePlus 6T McLaren Edition

 
OnePlus, genellikle sınırlı sayıdaki akıllı telefonlarda ortaya çıkan çeşitli şirketlerle olan ortaklıklarıyla bilinir. OnePlus 3T Colette, OnePlus 5 JCC+, OnePlus 5T Star Wars ve OnePlus 6 Avengers Infinity War gibi.

En yeni amiral gemisi OnePlus 6T için akıllı telefon şirketi, motor sporları tarihindeki en başarılı ekiplerden biri olan McLaren Racing ile birlikte çalışıyor. 11 Aralık günü McLaren Teknoloji Merkezi’nde Woking’de, bir gün sonra da Mumbai’de gerçekleşecek bir duyuru yapılması planlanıyor.

Pete Lau, her iki şirketin de “özel bir şey yaratmak için büyük bir hayalle doğduklarını” söyledi ve “inovasyona yeni bir kanıt, hızlandırmak için selam” dedi. McLaren Racing’in CEO’su Zak Brown, “hız ve gücün” şirketlerin paylaştığı iki değer olduğunu ekledi. Ayrıca ortaklığı “yaratıcı, öncü ruh” ve “yenilikçi fikirler ve teknoloji için yeni alanlar” gibi güçlü klişelerle açıkladı.
 

Yeni telefonun, ilk yarış arabası Bruce McLaren’in 1966 Monako Grand Prix’sinde Monte Carlo caddelerinin etrafında sürdüğü turuncu bir tarz rengi olması bekleniyor. OnePlus 6T McLaren Edition‘ın sınırlı bir baskı olması muhtemeldir ve sadece son birkaç yılda Formula 1 yarış arabasından daha iyi performans göstereceğini umuyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.