Oppo Cihazda Şebeke Olmadan Arama Yapma İşlemi

/ 22 Kasım 2019 / 47.285 / 1 Yorum
Oppo Cihazda Şebeke Olmadan Arama Yapma İşlemi

Bu yazımızda Oppo cihazlarda şebeke olmadan arama yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Çinli şirket tarafından yapılan hamle diğer akıllı telefonlara göre farklı olan bir sistem. Yapılan sisteme göre telefonun çekmediği alanlarda arama işlemi yapabileceksiniz. Yani şebeke problemi yaşamadan arama işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Telefonun çekmediği alanlarda aramanızı yapabilirsiniz ve yeni geliştirilen şebeke sistemi sayesinde model 5G desteğini alıyor. Kısa bir süre önce Apple tarafından bir sistem geliştirildi ve bu sistem internetin olmadığı alanlarda konum bilginizi paylaşmanızı sağlayacak. Vivo cihazının yapmış olduğu yeniliğe göre de şebeke sıkıntısı olmayacak. Sadece şebeke değil aynı zamanda cihazların pili çok çabuk azalmayacak. Pibl süreleri eski sistemlere göre daha da uzun tutulacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Oppo Cihazda Şebeke Olmadan Arama Yapma İşlemi (1 Yorum)

  1. İşim gereği Şehirler arası Nakliyat Yapanlar firmasında sekreterlik yapmaktayım. Bu şekilde güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık. Uğraş vererek güzel makale yazmışsınız. Bilgileriniz için teşekkür ederiz.